Darujte umění

Hledáte inspiraci na vánoční dárky? Máme pro vás skvělý tip… darujte umění! A to doslova – Galerie Středočeského kraje v Kutné Hoře nabízí dárkové poukázky a také skvělou inspiraci, jaké produkty od českých designérů se mohou stát ideálním dárkem, jímž potěšíte své blízké.


Zvětšit mapu

Co pod vánoční stromeček

Pokud vám stále ještě chybí dárky a zároveň byste rádi podpořili úžasnou středočeskou uměleckou instituci, kupte voucher do kutnohorské galerie GASK. Vstupenka bude platit tři roky od vystavení pro celý objekt jezuitské koleje včetně vizuálních heren. Přečtěte si o této možnosti více zde. Nebo byste rádi podpořili české designéry? Pak vše, co potřebujete vědět, najdete zde!

Co se děje v GASKu

V době uzavření jste mohli nasát tolik potřebou a povznášející dávku umění alespoň prostřednictvím online výstupů na webových stránkách a sociálních sítích instituce. Jendou z jejích aktivit byly například streamované přenosy jako ten z 3. 12., což byl komponovaný program nazvaný Tvář baroka. Další se uskutečnil 8. 12. a byl jím křest knihy Jana Kubíčka Kresby a koláže. Novinkou galerie je výstava Dagmar Šubrtové Stella Maris. A pokud vám umění také tolik chybí a rádi byste o svátcích proložili sledování pohádek jinou aktivitou, zhlédněte virtuální prohlídku stálé expozice galerie, kterou najdete zde, popřípadě se pokochejte videy z výstav zde.


Vytvořeno 22.12.2020 16:02:52 | přečteno 197x | Katerina.kuldova

Navigace

Blog

 
 
 
load