Do Poděbrad za jídlem – poradí KUDY, FOODIE?

Je libo křupavé pečivo, voňavou kávu, dobrý oběd, romantickou večeři, zábavný drink nebo cokoliv jiného? Cestování prochází žaludkem a gastroscéna i ve středních Čechách přijímá nové trendy a výzvy. Své tipy na cestování (nejen) za dobrým jídlem sdílí s diváky populární foodbloger Lukáš Hejlík. V novém dílu Kudy, foodie? vás vezme do Poděbrad. 


Zvětšit mapu
Jak sám říká, Poděbrady jsou dobré na srdce, a to nemusíte ani projít léčebnou kúrou. Srdeční záležitostí se může stát i návštěva místních kaváren, bister, restaurací, zmrzlináren a dalších podniků, ve kterých se dobře najíte a nakoupíte dobré jídlo. V novém dílu stylového foodie průvodce po českých městech zve Lukáš Hejlík do Poděbrad na příjemnou ikonickou lázeňskou kolonádu, populární cyklostezku i do městských uliček v blízkosti zámku, vybudovaném už králem Přemyslem Otakarem II. 

Seriál Kudy, foodie? představuje kavárny, bistra a restaurace a přináší tipy také na další zajímavá místa v českých městech. Z těch středočeských se zaměřil na Poděbrady a my jsme rádi poradili, kam se v lázeňském městě vydat. Za vznikem čtrnáctidílného seriálu stojí Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism, herec a populární foodbloger Lukáš Hejlík, internetová televize Stream společnosti Seznam.cz a destinační organizace. 

Nechte se inspirovat ZDE v dílu s názvem: Obří kubánský sendvič je dalším poděbradským lékem. Nejen na srdce! 

Vytvořeno 10.9.2021 11:03:16 | přečteno 146x | Barbora-

Navigace

Blog

 
 
 
load