Dvakrát zlato z festivalu cestovního ruchu

Rok 2020 jsme odstartovali ve velkém stylu. Získali jsme dvě význačná ocenění na veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Můžeme se – skromnost stranou – pochlubit cenou za nejlepší expozici a nejzajímavější propagační materiál.

Zvětšit mapu
Z mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který se konal v Praze od 13. do 16. února, jsme si odnesli hned dvě ceny. První z nich za nejpůsobivější expozici nad 60 metrů čtverečních. Dali jsme si na ní tolik záležet! Celý stánek byl pojatý v duchu našeho nového směřování, jež nese název Střední Čechy královské. Tato tematika se bude prolínat mnoha dalšími projekty, kampaněmi a materiály vytvářenými centrálou v roce 2020.
A jak vypadala naše královsky laděná expozice? Samozřejmě že nesměl chybět panovník, jenž se ve své době řadil mezi nejvýznamnější nejen v zemích Koruny české, ale v celé střední Evropě. Řeč je o Karlovi IV. a spolu s ním také o symbolu jeho majestátu – o hradu Karlštejn. I ten se stal prostřednictvím promítání známého muzikálu Noc na Karlštejně součástí expozice. Zazněla také nejznámější píseň z filmu – Lásko má, já stůňu. Zazpívala ji Eva Kleinová a připomněla tak jednu z žen Karla IV., Elišku Pomořanskou.
Zavítal k nám i sám král v podání slavného herce Václava Vydry. A jelikož se panovník bez svých dvořanů neobejde, po celou dobu konání veletrhu byl náš stánek střežený rytíři, návštěvníkům byli k dispozici pozorní panoši a jako klenoty ho zdobily usměvavé dvorní dámy. A když je řeč o vzácnostech a pokladech – naši prezentaci jsme doslova korunovali, a to rovnou královskou svatováclavskou korunou, jejíž replika byla součástí expozice.
Druhé ocenění se centrále dostalo za nejzajímavější propagační materiál, jímž se stala mapa středočeských pivovarů, jejíž online verzi si můžete prohlédnou a stáhnou zde. Mapa, která zaujme jak všechny pivní fajnšmekry, tak každého obdivovatele českých tradic a dědictví, obsahuje tipy na velké i méně známé pivovary.

Vytvořeno 4.3.2020 19:13:28 | přečteno 334x | Katerina.kuldova

Navigace

Blog

 
 
 
load