Kraj mého srdce: hlasujte!

Desátý ročník ankety Kraj mého srdce byl spuštěn. Na turistickém portálu www.kampocesku.cz může každý hlasovat od 1. prosince do 28. února a vyjádřit tak své dojmy z návštěvy jednotlivých českých regionů. Jak si budou stát střední Čechy? 


Zvětšit mapu
Anketa Kraj mého srdce mapuje míru popularity jednotlivých krajů České republiky u široké laické i odborné veřejnosti. Výsledky dost možná ovlivní dopady opatření, která prověřila potenciál domácího cestovního ruchu a kultury z důvodu koronavirové situace.

Turistický portál www.kampocesku.cz přináší užitečné informace a tipy na výlety po naší krásné zemi a je tak užitečným pomocníkem všech výletníků. Zajímavé tipy do něj přináší i Středočeská centrála cestovního ruchu. Hlasovat je možné v celkem osmi kategoriích výletů: KAM na letní dovolenou /pěší a cyklo, KAM na zimní dovolenou, KAM na výlety s dětmi, KAM na koně / koňské stezky, KAM do lázní / Wellness, KAM za zážitkem / adrenalinem, KAM na památky, KAM za folklorem / tradicemi. Pořadatelem ankety je tradičně redakce KAM po Česku ve spolupráci s veletržní správou PVA EXPO Praha, pod záštitou Asociace krajů České republiky.

Výsledky X. ročníku ankety Kraj mého srdce budou uveřejněny v březnovém vydání magazínu KAM po Česku 2022 a na portálu www.kampocesku.cz. Krajští vítězové převezmou ceny v rámci 30. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD dne 18. března 2022. Výherci z řad hlasujících budou kontaktováni. Křišťálové globy – ceny pro krajské vítěze v jednotlivých kategoriích, vyrobili skláři ve středočeské sklárně RÜCKL CRYSTAL a.s. Nižbor

Vytvořeno 6.12.2021 9:22:15 | přečteno 581x | Barbora-

Navigace

Blog

 
 
 
load