Legrace na řece

Na akci nazvané Lodě na Labi se nudit rozhodně nebudete! A vsadíme se, že se také hodně nasmějete. Na kopec zábavy, která na vás čeká v krásném královském městě Nymburk, si vyhraďte předposlední srpnový víkend.


Zvětšit mapu
Nemusíte mít vlastní loď, stačí, když se váš plavební prostředek udrží na hladině a neskončí na dně naší největší řeky. Akce Lodě na Labi konající se od 21. 8. do 23. 8. není jen všední přehlídkou motorových člunů nebo klasických lodí. Součástí programu je Labidiáda, soutěž ve splavování řeky doslova na čemkoliv. Představivosti se tu žádné meze nekladou a popravdě – čím originálnější plavidlo, tím více legrace! Dalším lákadlem, proč na událost zavítat, je místo, v němž se koná. Nymburk se svými nezaměnitelnými hradbami a bohatou historií je sám o sobě úžasnou výletní destinací.
 
A na co dalšího se v rámci bohatého programu můžete těšit? Například spatříte mnoho druhů plavidel, mimo jiné také ty, které patří Policii ČR, užijete si plavbu výletní lodí, na jejíž palubě proběhne hudební vystoupení, prohlédnete si návrh projektu „Čistá řeka Sázava“, zhlédnete divadelní představení a mnoho dalšího.
 

Vytvořeno 20.8.2020 14:05:13 | přečteno 278x | jakub.kulhanek

Navigace

Blog

 
 
 
load