Městské lázně a letní koupaliště Čáslav

Městské lázně v Čáslavi jsou místem, kam si jít zaplavat. K plavání i odpočinku u vody v letních měsících láká nedaleké koupaliště Vodranty.  

Zvětšit mapu

Budova městských lázní Čáslav stojí v těsném sousedství atletického stadionu ve Vodrantech. Po celkové rekonstrukci byl krytý bazén do pravidelného provozu uveden v roce 2006. Vedle plaveckého bazénu je návštěvníkům k dispozici sauna a pára. Součástí celého areálu je kromě jiného i turistická ubytovna či posilovna, hojně využívaná sportovci a sportovními kluby. 

Rekonstrukcí prošlo roku 2002 také čáslavské letní koupaliště Vodranty. Návštěvníci si v něm užijí osvěžení v čisté vodě i klid a odpočinek. Nachází se v příjemném prostředí a je obklopeno stromy lesoparku Vodranty, které v horkých letních dnech poskytují stín. K dispozici jsou lehátka a slunečníky, hřiště pro plážový volejbal i dětský koutek.

K využití se na letním koupališti nabízí velký bazén (25 m) a malý dětský bazén doplněný oblíbeným hřibem. Část okolí bazénů je zatravněna, další je pokryta oblázky. Otevřeno je po celé léto (dle sezóny obvykle od 10 do 19 hodin) a po celou provozní dobu je přítomen odborně vyškolený plavčík.

Vytvořeno 20.7.2021 9:10:57 | přečteno 148x | Barbora-

Navigace

Blog

 
 
 
load