Mladá Boleslav předvánočně září

Poletuje první sníh, světla svítí... kdo by je neměl rád? K předvánoční době světýlka bezpochyby patří. První adventní neděle je za námi a Mladá boleslav tak opět zářivě svítí! Procházku po městě si tak užijete i s příjemnou podívanou a vánočním laděním. 

Zvětšit mapu
Přestože je to podle některých až přehnané a mají pocit, že se ocitli v Las Vegas, jiní si rádi užívají večerní procházky pod zářícími stromy na Výstavišti. A nejedná se pouze o zářící stromy, ale přímo o jasně zářivý les! Výzdoba navozuje vánoční atmosféru a zejména děti jsou z ní vždy nadšeny.
 
V Mladé Boleslavi se obvykle touto dobou konají i adventní trhy. Jejich součástí bývají i různé atrakce, jako například ruské kolo nebo řetízkový kolotoč. To letos ovšem bohužel nebude kvůli vládním opatřením možné. Určitě ale můžete vyrazit a podívat se alespoň na vánoční výzdobu a krásný dřevěný betlém, jenž je prací dřevořezbářů Martina Kučery, Marka Pilaře, Ondřeje Kužela a Petra Spurného. Najdete v něm například anděla s flétnou, pastýře, harmonikáře, husu a ovečky.

V oknech mladoboleslavské Staré radnice se navíc objevil adventní kalendář, který se postupně každý den otevírá. 
Vytvořeno 1.12.2021 15:17:29 | přečteno 424x | Barbora-

Navigace

Blog

 
 
 
load