Na Berounsko se slevou

Turistická oblast Berounsko má nové lákadlo! Vedle množství hradů, vyhlídek, vodáky oblíbené řeky Berounky a krásné přírody, čeká na návštěvníky řada výhod.

Zvětšit mapu

Pokud si zajistíte ubytování v jednom z doporučených hotelů a penzionů, jako odměnu získáte návštěvnickou kartu, ve které naleznete 28 slev. A partnerská místa nejsou rozhodně žádná nuda! Na zájemce čeká sleva do restaurací či na další ubytování, nebo netradiční zážitky a slevy na vstupné do zajímavých míst.

Návštěvnická karta nabízí například slevy na vstupném do sklárny Rückl nebo Glasstar v Nenačovicích, ke zvířátkům do Statku u Merlina v Chyňavě, do Památníku Josefa Jungmanna v Hudlicích nebo na minigolf ve dvoře Všerad ve Všeradicích, jehož minulost se pojí s českou Marthou Stewartovou – Magdalénou Dobromilou Rettigovou.

Krom toho, že kartu získáte jako odměnu za přenocování na Berounsku, můžete si ji i zakoupit za 49 Kč na několika prodejních místech. Více informací naleznete přímo na stránkách Destinační agentury Berounsko, která je garantem celého projektu.


Vytvořeno 16.7.2020 7:58:18 | přečteno 337x | karolina.kratochvilova

Navigace

Blog

 
 
 
load