Na co se můžete těšit v Mělnickém kulturním centru

I přesto, že se nařízení vlády o nouzovém stavu v České republice dotklo všech poboček centra, zaměstnanci této středočeské organizace sestavují plán, jak zrušené akce nahradit a které z událostí bude možné zařadit zpět do programu v době, kdy se chod kulturních institucí vrátí do normálu.


Zvětšit mapu
Mělnické kulturní centrum a jeho pobočky – Masarykův kulturní dům, Městská knihovna Mělník, galerie a café Ve Věži a Turistické informační centrum – jsou nyní uzavřeny. I přesto, že nynější situace skýtá málo potěšení a možností, jak se odreagovat, organizátoři kulturních programů centra se snaží, aby vám alespoň do budoucna malé radosti poskytli. A tak vytváří program na dobu, kdy se chod země vrátí zpět do svých kolejí. Z plánovaných dubnových akcí se v náhradním termínu odehrají:

Lordi 

Konverzační komedie podle Oscara Wildea a Robbieho Rosse v podání spolku NEXT PICTURE je plná gagů, slovního humoru a nečekaných zvratů.

Tomáš Klus a Cílová skupina – Paměť písní 

Tomáš Klus ve spolupráci s iniciativou Paměť národa a Nadací Karla Janečka připravil turné, které se skládá z představení činnosti zakázaných a exilových předlistopadových písničkářů a následného koncertu.

Ladislav Špaček – Etiketa není věda

Mistr etikety Ladislav Špaček v rámci přednášky shrne vše, co bychom měli znát, abychom se na veřejnosti nechovali jako slon v porcelánu. Náhradní termín této události je už nyní stanoven – 8. 10. 2020.

Kamil Střihavka & The Leadres! 

Koncert Kamila Střihavky s kapelou The Leaders! je složený z rockových balad a emotivních skladeb. 

Výtvarná a literární soutěž


Po celý měsíc duben pokračuje dětská výtvarná a literární soutěž nazvaná Se Čtendou na stromy. Tématem letošního ročníku je příroda, les a stromy. Více se dozvíte zde.
Vytvořeno 23.3.2020 19:30:55 | přečteno 364x | Katerina.kuldova

Navigace

Blog

 
 
 
load