Na kole podél Labe

Jak nejlépe přivítat jaro? V sedle vašeho kola, které už ten dlouhý zimní spánek zajisté přestává bavit. Náležitě si začátek nové cyklistické sezóny vychutnáte na cestě, jež patří k nejoblíbenějším a nejkrásnějším říčním trasám v Evropě – na Labské stezce. V aktualizovaném cykloprůvodci najdete vše, co k perfektnímu zážitku potřebujete. 


Zvětšit mapu
Labská stezka slaví 25 narozeniny, a protože se jedná o kulatiny, dárek, který dostala, není jen tak ledajaká maličkost. Posuďte sami – nechal vám někdo připravit vlastního cyklistického průvodce?! Dobrá zpráva je, že tato narozeninová pozornost potěší zajisté i vás. Aktualizovaná publikace věnovaná populární evropské dálkové trase je plná praktických rad i zajímavých podnětů, které ocení každý cyklista. A že je toho podél stezky táhnoucí se z Krkonoš až k německému městu Cuxhaven u Severního moře hodně k vidění!
 
V publikaci je opravdu vše, co se vám po cestě může hodit – ať už se rozhodnete zdolat všech 1 300 kilometrů, nebo jen malou část dlouhé cesty. Najdete tu přehledné mapy jednotlivých úseků, praktické tipy na ubytování, restaurace, infocentra a servisy, jízdní řády přívozů i rady, jaké památky, atrakce a jaká krásná zákoutí nesmíte minout. Brožura, která se hravě vejde do jakékoliv brašny připevněné na řídítkách, obsahuje také telefonní čísla a adresy na zmíněná ubytovací a stravovací zařízení, v nichž jsou cyklisté v Čechách i v Německu vítáni. Průvodce si můžete stáhnout v pdf formátu zde nebo si ho objednat za cenu poštovného zde.
 
Teď už jen stačí, aby se počasí alespoň trochu vylepšilo, a váš výlet bude bez jediné chybičky.

Vytvořeno 4.3.2020 19:13:35 | přečteno 1071x | Katerina.kuldova

Navigace

Blog

 
 
 
load