Na vodní světelnou show do Davle

Vodní, světelná a hudební show Ratměřická fontána se letos uskuteční ve čtvrtek 3. září v Davli, nikoliv v Ratměřicích. Ale i přesto, že se akce bude konat na jiném místě, bude to, jako každý rok, úžasný zážitek. Přijeďte obdivovat  neskutečný talent a nevídané odhodlání ratměřických hasičů, kteří jsou tvůrci této umělecké události.


Zvětšit mapu
Z důvodu opatření omezujících konání společenských akcí musel být 15. ročník hasičské fontány v Ratměřicích zrušen. Ale dobrou zprávou je, že i přes ztížené podmínky o tuto skvělou událost ani letos nepřijdeme. Jen se bude konat jinde, v Davli. Ratměřičtí hasiči svoji fontánu předvedou při příležitosti prvního summitu středoevropských hejtmanů ve čtvrtek 3. 9.
 
Tvůrci představení čerpají inspiraci z mnoha rozmanitých odvětvích, například na metalových a rockových koncertech nebo z podob fontán ve velkých městech. Jejich vodní a světelné obrazce, scénický tanec a živá klavírní a pěvecká vystoupení jsou ale jejich vlastním výtvorem a výsledkem talentu, vášně, odhodlání a touhy vykoulit něco krásného. Hasičský sbor i všichni dobrovolníci, kteří se na organizaci podílejí, se každým rokem společně snaží posouvat hranice toho, co by vytvořit chtěli a čeho jsou se svými omezenými prostředky schopni. A výsledkem je až nebývale strhující a profesionální podívaná!
 
Více se o akci dozvíte zde.

Vytvořeno 26.8.2020 8:58:57 | přečteno 393x | Katerina.kuldova

Navigace

Blog

 
 
 
load