Naše mapy vyhrály cenu!

Máme velkou radost, že naše propagační materiály – mapy středočeských pivovarů, kempů a rozhleden a brožura Filmová místa – získaly dvě krásné ceny na akci Polabské farmářské trhy a Regiony v Lysé nad Labem.


Zvětšit mapu
Od 18. do 21. června se v Lysé nad Labem konají Polabské farmářské trhy a Regiony. Také Středočeská centrála cestovního ruchu se této příjemné akce účastní a na události, jejímž cílem je upozornit veřejnost na pestrou a bohatou nabídku lokálních potravin, produktů ze zahrádek a řemeslných výtvorů, propaguje tuzemský turismus a krásy středních Čech.
Velmi nás potěšilo, že hned několik tištěných materiálů, jež centrála vytvořila, získalo ocenění. Porotcům se zalíbily tři mapy věnované pivovarům, kempům a rozhlednám. Tyto produkty vyhrály dokonce úžasnou první cenu! Také novinka, brožura Filmová místa – průvodce věnovaný středočeským koutům, které se objevily na stříbrném plátně nebo televizních obrazovkách –, slavila úspěch. Umístila se na krásném třetím místě! Všechny tyto tiskoviny si můžete prohlédnou nebo stáhnout na webu zde.
Mapy
Filmová místa

Vytvořeno 19.6.2020 13:42:32 | přečteno 445x | Katerina.kuldova

Navigace

Blog

 
 
 
load