Není lajk jako lajk, zvláště když jde o Zlatý lajk roku 2021

Kvalita komunikace českých úřadů a veřejných institucí se rok od roku posouvá a zlepšuje. Napomáhají tomu i sociální sítě jako Facebook, Twitter a Instagram. Nejinak tomu je i ve Středočeské centrále cestovního ruchu. Také díky vám získal náš instagramový profil @VisitCentralBohemia ocenění Zlatý lajk roku 2021. Co je to za cenu a za co jsme jí získali?


Zvětšit mapu

Sociální sítě jsou pro lákání turistů doslova jako dělané. Dokážou fungovat jako zdroj informací i místo, kde hledat inspiraci pro zasloužený odpočinek. Především v případě Instagramu jsou nejzásadnější kvalitní fotografie, jednotný styl a lákavé „stories“. Ocenění uděluje spolek Kvalikom, který si dal za cíl zkvalitňovat a oceňovat komunikaci veřejných institucí, a to nejen prostřednictvím webů a sociálních sítí, ale také skrze radniční listy, mobilní aplikace nebo dokonce navigační systémy v budovách.

Onen zmiňovaný profil @VisitCentralBohemia obsahuje množství fotografií pořízených ze země i ze vzduchu. I přes to, že jsou některé dílem spolupráce Centrály a šikovných fotografů, za většinou z nich stojíte právě vy – naši věrní cestovatelé za fotkou. A nejen Tomáš Srovnaný jistě ocení, promyšlenost zveřejňování fotografií, aby k sobě jednotlivé snímky ladily. Proto cena Zlatý lajk patří vlastně i vám. Děkujeme! 

Vytvořeno 10.2.2021 10:48:12 | přečteno 266x | jakub.kulhanek

Navigace

Blog

 
 
 
load