Pestrý advent ve Zruči nad Sázavou

Vánoce se blíží, adventních akcí přibývá. Užijte si bohatý předvánoční program, který je připraven ve Zruči nad Sázavou na místním zámku i jinde ve městě. Akce budou probíhat v souladu s aktuálními nařízeními vlády ČR. 


Zvětšit mapu
Co se ve Zruči nad Sázavou chystá? 

26. 11. – Vánoční perníčkování ve Spolkovém domě. Akce je určená pro děti i dospělé. Workshopem od 15 hodin provede lektorka Eliška Kučová. Perníčky i poleva budou k dispozici na místě. Návštěvníci se mohou těšit na prodej špičkového domácího likéru. 
 
28. 11. – první adventní neděle se ve Zruči ponese v duchu Předvánočního jarmarku, který se uskuteční v kouzelném prostředí Zručského dvora v blízkosti zdejšího zámku. Návštěvníci si budou moci vychutnat předvánoční atmosféru a zakoupit dárky pro své blízké nebo vánoční dekorace pro útulný domov. Vánoční atmosféru navodí vystoupení žáků zručských škol a tanečních kroužků, oblíbená kapela Strunovrat, vůně svařeného vína, trdelníku a vánoční koledy. Se setměním se slavnostně rozsvítí strom před zámkem. 
 
3. 12. – Vánoční koncert skupiny Roháči z Lokte nad Ohří se uskuteční od 18 hodin v Zrcadlovém sále zámku, předprodej vstupenek probíhá v místním infocentru od 22. 11. 
 
4. 12. – zručský zámecký příkop se opět promění v peklo v rámci akce Čerti na zámku. Děti se mohou těšit na zábavné čertovské úkoly i na nadílku od Mikuláše. Rezervace nutná. 
 
8. 12. – Přání Ježíškovi – kino Spolkový dům 
 
10. 12. – v Zrcadlovém sále zručského zámku se uskuteční Vánoční koncert Diogenes. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v infocentru. Zazní koledy, spirituály a vánoční písně duchovní i světské 

11. 12. – podruhé se uskuteční Zručský adventní běh nasvětleným městem, který bude mít nadační i závodní charakter. Jeho cílem je motivovat ke sportu, pomoci lidem, kteří to potřebují, uvolnit se a odpoutat od předvánočního stresu uvolněným endorfinem (hormonem štěstí) u teplé polévky a svařeného vína a ukázat místním i ostatním účastníkům krásu zámeckého parku a okolí s vánoční atmosférou. 
 
18. 12. – Rybova mše vánoční – Hotel Zruč 
 
20. 12. – Malá čarodějnice – kino Spolkový dům 
 
21. 12. – Vánoční vytrubování – Spolkový dům 

Vytvořeno 22.11.2021 8:17:06 | přečteno 227x | Barbora-

Navigace

Blog

 
 
 
load