Pomozte mláďatům v Zooparku Zájezd

Jaro je tu a příroda se probouzí tak jako každý rok, i přes současnou vypjatou situaci. Nedávno narozená mláďata potřebují péči, ta vyžaduje prostředky a ty stojí peníze. Pomozte zooparkům a rodinným zoologickým zahradám postarat se o jejich zvířecí přírůstky.


Zvětšit mapu
Pomoc potřebují v nynějších turbulentních dnech členové lidské i zvířecí říše. Ale jaké organizaci přispět, když se nezbytné podpory nedostává na tolika místech? Jestli vás tíží, jak současný vývoj ovlivňuje chod organizací starajících se o zvířata, můžete alespoň od některých ze starostí ulevit například majitelům Zooparku Zájezd. Jeho zaměstnanci vymysleli a připravili moc milou a přívětivě pojatou nabídku – kupte si už nyní poukazy na vstupenky a na různé zážitkové programy a přispějte tak na péči o zdejší zvířecí obyvatele. Poukaz bude platný celý rok a vy získáte něco, na co semůžete těšit… a to je právě teď přeci tolik potřeba! Hned jak se brány zoo otevřou, budete si moci vyzkoušet, jaké to je být ošetřovatelem, nebo si projít celý park poté, co všichni ostatní návštěvníci odejdou, pak si v areálu udělat táborák a přespat pod širákem.

A jakým hladovým zvířátkům naplníte prázdné misky, když si poukaz koupíte? Například lemurům, lamám, surikatám, rysům, králíkům, velbloudici Áje a také chameleonům, kterých tu mají dokonce 20 druhů – je to pravděpodobně největší veřejně přístupná kolekce na světě. Právě chameleoni se stali prvními přírůstky roku 2020. Ve středu 1. ledna čekalo na chovatele v pavilonu s terárii příjemné překvapení v podobě třinácti maličkých chameleonů elliotových a později k nim přibyli ještě chameleoni límcoví. Živo je také ve výběhu, který je součástí dětského koutku. Od začátku března v něm vesele dovádějí kůzlata kamerunská a další velkou událostí letošního roku bylo narození dvojčat lemurů kata.

Chtěli byste se o Zooparku Zájezd a o jejich nabídce poukazů dozvědět více? Podívejte se na webové stránky zde nebo přímo na popis možností, jak pomoci, zde.
as4u_galadr_show_style_2-597218
Vytvořeno 30.3.2020 14:11:01 | přečteno 526x | Katerina.kuldova

Navigace

Blog

 
 
 
load