Poznání je zábava!

Zapomeňte na nudné a zdlouhavé školní výklady, na nekonečné hodiny matematiky a chemie, na úmorné domácí úkoly. Učení a poznání může být úplně jiné – hravé a zábavné, může vzbuzovat nadšení a chuť dozvídat se stále nové a nové informace, získávat zajímavé vědomosti a zkoušet nevšední věci. Nevěříte? Máme důkaz!


Zvětšit mapu
A tím je nová brožura vydaná Středočeským krajem a nazvaná Věda a umění hrou, cesty za poznáním a zážitky. Na více než sedmdesáti stránkách najdete mnoho institucí, jejichž posláním je poskytovat široké veřejnosti, dospělým i dětem, snadnou a zábavnou cestu ke vzdělání. Tento pestrý a bohatý seznam organizací – od galerií, muzeí a památníků přes knihovny až po botanické a zoologické zahrady a přírodní parky s naučnými stezkami – je pečlivě a přehledně seřazen a každé z míst je popsáno tak, abyste hned poznali, jestli se při jeho návštěvě dozvíte to, po čem vaše sympaticky nenasytná mysl nejvíc prahne.
 
Vydejte se na cestu za poznáním, nebude ani trošku nudná a ani chvilku zdlouhavá. Naopak, budete se bavit a hlavně – po nabytí nových poznatků vás zaplaví příjemný a hřejivý pocit.
 
Publikaci v elektronické podobě si můžete stáhnout na webových stránkách Středočeského kraje zde (v levé části stránky je kolonka „Dokumenty ke stažení“ a pod ní odkaz na brožuru).
Vytvořeno 5.3.2020 12:45:41 | přečteno 400x | Katerina.kuldova

Navigace

Blog

 
 
 
load