Propagační materiály centrály získaly ocenění TURIST PROPAG

Materiály Středočeské centrály cestovního ruchu se opět umístily na předních příčkách v VI. ročníku TURIST PROPAG. Druhé místo si odnáší průvodce S pastelkami po středních Čechách, třetí místo obsadilo Pohádkové putování a mapa Camping ve středních Čechách. 


Zvětšit mapu
Soutěžní přehlídka turistických propagačních materiálů TURIST PROPAG se letos na výstavišti v Lysé nad Labem v rámci veletrhu Regiony České republiky uskutečnila 15. – 18. července 2021. Průvodce S pastelkami po středních Čechách získal druhé místo v kategorii Tištěné propagační materiály – propagační letáky určené pro děti nebo pro rodiče s dětmi. Průvodce je letošní novinkou, která zve děti (a jejich rodiče) na prozkoumávání středních Čech plných lákavých míst pro děti i tajuplných příběhů. Průvodce adresovaný dětem obsahuje řadu tipů a informací, kam vyrazit na výlet i za poznáním, a zároveň spoustu úkolů, hádanek, rébusů, výzev ke kreslení, pátrání i počítání, které děti baví. 
 
Průvodce po filmových místech Pohádkové putování se umístil na třetím místě v kategorii Propagační leták. Malé i velké dobrodruhy zve do míst, která si filmaři vybrali k natáčení českých pohádek. A zároveň je soutěžní. Na všech doporučených místech lze požádat o návštěvnické razítko, přičemž už za tři navštívená místa (získaná razítka) turisté získají drobný propagační předmět, za šest navštívených míst rodinnou vstupenku například do Parku Mirakulum v Milovicích a na další zajímavá místa, a pro ty, kteří nasbírají všech osm razítek, jsou připraveny hodnotné dárky. Nejzazší termín pro odeslání vyplněné soutěžní karty je 31. 8. 2021 a pravidla soutěže lze najít na stránkách www.strednicechy.cz v sekci Ke stažení. 
 
Mapa Camping ve středních Čechách si z Lysé nad Labem odváží třetí místo v kategorii Propagační leták ubytovacích zařízení. Přehledně zpracovaná kategorizovaná mapa plná základních i doplňkových informací ulehčuje plánování cesty a výběr kempingových míst zejména vyznavačům pobytu v přírodě. 
 
Všechny oceněné materiály je možné stáhnout v elektronické verzi ZDE. V tištěné podobě jsou k vyzvednutí v TIC Středočeské centrály cestovního ruchu v Husově 21, Praha 1. 
Vytvořeno 20.7.2021 9:11:20 | přečteno 82x | Barbora-

Navigace

Blog

 
 
 
load