Sportovně-rekreační areál Vrchbělá je otevřený

Přemýšlíte, kam se vydat na víkendový výlet nebo na pohodovou letní dovolenou? Pak máme skvělý tip! Chvíle odpočinku i zábavy si vychutnáte v areálu Vrchbělá, který je ideálním místem pro celou rodinu. Znovuotevření proběhlo 1. května a čeká vás tu také mnoho novinek.


Zvětšit mapu
Čas strávený v areálu Vrchbělá si užijí dospělí i děti. Víkend či prázdniny strávené aktivním odpočinkem, při hrách a poznáváním okolní malebné krajiny se zajisté zařadí mezi zážitky, na něž jen tak nezapomenete. Oddechnete si v srdci nádherné středočeské přírody, projedete se na kolech či kolečkových bruslích nebo prověříte své síly a odvahu v lanovém centru, zatímco se vaše děti zabaví na hřišti nebo v malé zoo.
 
Ubytovat v kempu se budete moci od 25. května. Od letošního jara můžete využít dvě chatky, obě určené pro čtyři osoby a vybavené palandami, nádobím, konvicí, přikrývkami a povlečením. Během uplynulých měsíců v kempu a na hřišti přibylo nové posezení. Svoji fyzičku můžete zlepši na hřišti s posilovacími stroji a pro malé návštěvníky vedle lanového centra pro dospělé vyrostlo také jedno pro děti. Rovněž v zoo se toho v zimních měsících událo mnoho. Chovatelé oslavili narození malých emu a dokonce šesti roztomilých kůzlátek. Nový domov tu nalezla lama.
 
Zajeďte si do areálu odpočnout a načerpat novou energii. 

Vytvořeno 5.5.2020 10:51:01 | přečteno 416x | Katerina.kuldova

Navigace

Blog

 
 
 
load