Ve středních Čechách zastavuje kinematograf

Ve městech a obcích středních Čech zastavuje Kinematograf bratří Čadíků. Zájemci si mohou zajít do pojízdného kina pod širým nebe a shlédnout české filmy, promítané na veřejných prostranstvích. Vstupné je dobrovolné a vybraný obnos je vždy věnován na dobročinné účely. 


Zvětšit mapu
Pojízdné letní kino letos jezdí od června do začátku září. Momentálně je na své několikadenní zastávce v Kutné Hoře na Palackého náměstí a brzy zavítá i do dalších měst a obcí ve středních Čechách. Chystá se do Kouřimi a v termínu 2. – 5. 8. zastaví v královském městě Český Brod, kde se bude promítat v zahradě gymnázia. Od 10. do 13. 8. bude stát v parku Pod Hradbami v Nymburce. Na jeho trase jsou i Mělník, Ostrá, Lužec, Kouřimi, Hostivice a další. 
 
Kinematograf bratří Čadíků je společnost s pětadvacetiletou historií, která má vybudovanou pozici oblíbeného kulturně-filmového charitativního projektu. Filmové léto je spjato se sponzorstvím různých nadací, a i letos bude výtěžek z dobrovolného vstupného věnován na dobročinné účely – poputuje na Konto Bariéry. 
 
Ke shlédnutí jsou vždy zejména české filmy. Letos diváci mohou vidět dokumentární/životopisný film o Miroslavu Žbirkovi Meky, komedii 3Bobule, drama Havel a animovaný/rodinný/povídkový film Mlsné medvědí příběhy. 
 
Zastávky pojízdného kina jsou uvedeny zde, program zveřejňují jednotlivá města a obce. 

Vytvořeno 3.8.2021 9:31:19 | přečteno 58x | Barbora-

Navigace

Blog

 
 
 
load