Vítězové soutěže Zlatý erb 2020

V rámci soutěž Zlatý erb jsou posuzovány kvality webových stránek a elektronické služby, které poskytují města a obce a instituce spadající do cestovního ruchu. Vyhlášení nejlepších online prezentací za minulý rok proběhlo v prosinci 2020 a do středních Čech putovaly hned dvě ceny. Jedna na zámek Loučeň a druhá do městysu Karlštejn, který se umístil na druhém místě v kategorii „města a obce“.


Zvětšit mapu
„Středočeským vítězům celostátního kola soutěže Zlatý erb za nejlepší turistickou prezentaci blahopřejeme. Soutěž Zlatý erb pomáhá rozvoji a sdílení dobré praxe v oblasti webových stránek a elektronických služeb, proto ji jako kraj dlouhodobě podporujeme,“ uvedla Petra Pecková, hejtmanka Středočeského kraje (STAN). „Kvalita webových stránek v oblasti kultury a cestovního ruchu je velice důležitá a jejich význam neustále roste,“ prohlásil Jan Jakob, radní pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu (Spojenci). 

Loňský rok potvrdil, že webové stránky a online aktivity všech institucí spadajících do oblasti cestovního ruchu jsou velmi důležitými marketingovými nástroji, o to více v současné situaci, kdy je turistický ruch významně postižen pandemií a způsoby, jak oživit tento segment, byly výrazně omezeny. O to větší radost máme z ocenění sebeprezentace jak městysu Karlštejn, tak zámeckého resortu Loučeň, jenž zvítězil v kategorii nazvané „turistické atraktivity na webových stránkách veřejné správy, soukromých subjektů a dalších“.
 
Záznam ze slavnostního předávání najdete zde.

Vytvořeno 4.1.2021 10:12:41 | přečteno 243x | Katerina.kuldova

Navigace

Blog

 
 
 
load