Výzva: Staň se tvůrcem příběhů pro projekt Cestuj srdcem

„Alpy tě ohromí, Karle, ale tohle… Tohle tě dojme. To není země, to je ZAHRÁDKA!“ Těmito slovy se kochal pohledem na středočeskou krajinu Rudolf Hrušínský v kultovním filmu Vesničko má středisková. A my ve Středočeské centrále cestovního ruchu mu dáváme za pravdu. Střední Čechy jsou opravdu takovou „královskou“ zahrádkou. Proto jsme se rozhodli, že se o jejich krásu podělíme s ostatními náruživci i lenošivými rekreanty a pozveme k nám do regionů 9 srdcařů. Spouštíme projekt pro tvůrce obsahu s názvem Cestuj srdcem.


Zvětšit mapu

9 vybraných tvůrců pozveme postupně do 9 regionů středních Čech. Ti za 5 dní procestují kus kraje, který je právem označován za srdce Čech. Projekt, který vychází z konceptu uměleckých stáží a u nás jste se s ním setkali třeba v jižních Čechách, se zaměřuje na digitální umělce nebo, je-li vám to milejší, na influencery. Chceme se o krásu středních Čech podělit s lidmi, kteří jsou Bohem políbení vypravěči příběhů, talentovaní fotografové a „videomejkři“.

Od konce července do začátku září 2021 poskytneme těmto kreativcům zázemí v podobě ubytování, jídla, vstupenek ad., které umožní, aby si pobyt ve středních Čechách opravdu užili. A hlavně, aby spolu s námi ostatním lidem ukázali, že střední Čechy bývají neprávem zaškatulkované jako jednodenní destinace. Vždyť největší region České republiky toho má tolik co nabídnout!

Jaké zážitky ve středních Čechách prožijete, necháváme na vás, stačí si vybrat z našich předem připravených itinerářů. Můžete tak prožít 5 dní, při kterých si budete připadat jako na skutečné dovolené. Jediné, co za to od vás chceme je, abyste se o všechny své zážitky podělili se svými sledujícími a ukázali i jim, že vydat se do středních Čech je zkrátka skvělý nápad.

A jak bude vaše „dovolená“ ve středních Čechách vypadat?

  • Prožijete nezapomenutelných 5 dní v královském regionu v druhé polovině léta 2021.
  • Zajistíme vám stravování ve středočeských lokálních podnicích, kavárnách, cukrárnách, bistrech a dalších (formou diet nebo voucherů).
  • Ubytování budete v krásných a stylových hotelech, penzionech či apartmánech v daném regionu tak, aby se vám pohodlně cestovalo za poznáním po oblasti.
  • V rámci programu budete mít 3 místa, která musíte navštívit. Zbytek pobytu bude už jen a jen na vás.
  • Ve středních Čechách bohužel nefungují půjčovny nebo sdílení aut. Tuto výsadu má u nás jen Praha. Proto vám nabízíme finanční částku, která pokryje vaše cestování po regionu, ať už vlastním automobilem nebo veřejnou dopravou. V některých lokalitách fungují půjčovny kol, které pro vás zajistíme dle vašich potřeb.
  • Můžeme vám slíbit rozmanité aktivity a zážitky, nebudou chybět ani zajímavé kulturní akce. To vše jde na náš „účet“.
  • V neposlední řadě vám dle vaší nabídky můžeme poskytnout autorský honorář nad rámec všeho výše uvedeného.

Jsi opravdový srdcař? Přidej se k nám!

  • Zajímají nás talentovaní fotografové a vypravěči příběhů, osoby se silnou čtenářskou základnou na blozích a širokým publikem na sociálních sítích. Víme, že vysoká čísla nejsou vše, pokud vytváříte kvalitní obsah a máte věrné fanoušky.
  • Pokud umíte vytvářet výjimečný obsah nabitý příběhy, který sdílíte prostřednictvím blogů, fotografií a videí na sociálních sítí jako Instagram a Youtube, pak hledáme právě vás!
  • Dokážete oslovit tu část českého národa, která se zajímá o cestování? Jste náš člověk!

Budete-li mít jakýkoliv dotaz, zašlete ho na karolina.kratochvilova@sccr.cz. Zaujal vás projekt a chtěli byste se zapojit? Tak neváhejte a povězte nám něco o sobě vyplněním dotazníku ZDE.

Vytvořeno 7.6.2021 10:47:05 - aktualizováno 8.6.2021 12:49:43 | přečteno 917x | karolina.kratochvilova

Navigace

Blog

 
 
 
load