Získejte slevové poukázky a podpořte cestovní ruch

Uplynulé měsíce byly náročné pro všechny a každý musel čelit nevšedním výzvám. Utlumení ekonomiky, pohybu obyvatel a vládní nouzová opatření velmi výrazně ovlivnily a stále ovlivňují jak cestovního ruchu, tak stav středočeských podniků, které jsou na něm závislé. Pomozte oživit turismus v kraji tak, že využijete voucher na 500 korun poskytnutý krajem.


Zvětšit mapu
Zástupci Středočeského kraje rozhodli, že cestovní ruch v regionu podpoří vytvořením poukázek na bezplatný vstup do většiny kulturních institucí zřizovaných krajem. Podmínkou pro získání voucheru je to, že se musíte na nejméně dvě noci ubytovat v některém z hotelů, penzionů či kempů na území středních Čech.
 
„Všichni víme, že po uplynulých měsících je potřeba pomoci nastartovat všechna odvětví ekonomiky a cestovní ruch není výjimkou. Tím, že vydáme vouchery na bezplatný vstup do většiny krajských muzeí a galerií pro všechny, kdo se v kraji alespoň na dvě noci ubytují, chceme podpořit provozovatele hotelů, penzionů a dalších ubytovacích zařízení. Z toho pak samozřejmě mohou profitovat i další služby, jako jsou restaurace, obchody, další kulturní či sportovní areály a podobně,“ uvedl krajský radní pro oblast regionálního rozvoje, cestovního ruchu a sportu Martin Draxler.
 
A jak poukázku získáte? Obdržíte ji v místě, kde se ubytujete. Poté ji můžete uplatnit v kulturních institucích, které spadají pod Středočeský kraj. „Na základě voucheru bude možné získat vstupenky až do celkové hodnoty 500 korun. Platnost voucheru bude 30 dnů a musí být uplatněny nejpozději do konce letošního listopadu,“ doplnil Martin Draxler.

Vytvořeno 25.6.2020 10:25:04 | přečteno 505x | Katerina.kuldova

Navigace

Blog

 
 
 
load