Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

The Tap Tap na vánočním jarmarku v Mnichově Hradišti

V sobotu 9. prosince od 9:00 hodin se na náměstí v Mnichově Hradišti můžete těšit na vánoční jarmark. Připraven je bohatý kulturní program. Nasajte vánoční atmosféru ve venkovních prostorách a užijte si příjemný den.

V sobotu 9. prosince se naše náměstí opět promění v místo plné prodejních stánků, dobrého jídla a zajímavého kulturního programu. V tento den se bude totiž opět konat další vánoční jarmark. Tradiční vystoupení dětí ze zdejších mateřských a základních škol doplní skupina Ergo se svou „novostředověkou“ hudbou a duo Flaškinet, které předvede hru na skleněné láhve s kytarovým doprovodem. V odpoledních hodinách proběhne na farské zahradě oblíbené vypouštění balónků Ježíškovi s vánočními přáníčky. Během celého dne budou k vidění obří andělé na chůdách, kteří mezi návštěvníky šíří dobrou náladu, povídají a zpívají si s nimi. Pokud nestihnete poslat přání Ježíškovi s balónkem, můžete ho andělům pošeptat. Rádi mu ho vyřídí.

Vrcholem letošního programu je zhruba hodinový koncert nevšední kapely složené ze studentů a absolventů Jedličkova ústavu The Tap Tap. Tato kapela si za více než 16 let své existence vybudovala jedinečné místo na české hudební scéně a vystupovala i v zahraničí.

Adventní čas je plný nostalgie, setkávání s přáteli, plnění přání a rozdávání dárků. Proto se i město Mnichovo Hradiště rozhodlo udělat před Vánocemi radost a pomoci dvěma malým velkým bojovníkům z našeho města - Honzíkovi Hanušovi a Davídkovi Koškovi, kteří nemají zrovna lehké dětství. Více informací o této akci najdete zde:

www.mnhradiste.cz/zivot-ve-meste/kultura/dobrocinny-charakter-vacniho-jarmarku


Mnichovo Hradiště

Neděle 28.11.
sněženíden -1 / 3°Cnoc -4 / 0°C
Pondělí 29.11.
oblačnoden 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
Úterý 30.11.
den / °Cnoc / °C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load