Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Penzion Venkoff

Soukromý penzion Venkoff manželů Štanglových najdete přímo u cyklistické stezky v obci Čeřenice, části města Sázava, okres Benešov.

Pohodlné ubytování v penzionu Venkoff je pro hosty připraveno ve 2 třílůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením a 1 dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky bez soc. zařízení, které je k dispozici na chodbě. Dále pokoje disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. Všechny pokoje jsou útulné, vkusně zařízené a poskytují potřebný komfort a soukromí pro příjemný a klidný pobyt hostů. Ubytovat se i s domácím mazlíčkem není problém.

Hosté mají k dispozici společnou, plně vybavenou kuchyňku, kde si mohou připravit svá oblíbená jídla. Majitelé nabízejí příjemné posezení s možností grilování přímo na zahradě penzionu, podle přání mohou zajistit kompletní servis od přípravy masa po nákup nápojů a zapůjčení pípy.

Pro rodiny s dětmi je zde dětské hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm a v létě i nafukovací bazén.

Okolí penzionu nabízí nespočet možností pro pořádání výletů do měst Sázava a Kutná Hora. V dostupné vzdálenosti se nachází Sázavský klášter, hrady Český Šternberk a Pirkštejn, zámky Kácov a zámek Konopiště s parkem a medvědáriem. Na zámku Kačina, který patří k nejvýznamnějším empírovým stavbám v České republice, můžete shlédnout Muzeum českého venkova. Při výletě po kouzelném kraji Josefa Lady se nezapomeňte zastavit i na hvězdárně v Ondřejově.


Zvětšit mapu
Sobota 4.12.
dešť se sněhemden 0 / 4°Cnoc -5 / -1°C
Neděle 5.12.
oblačnoden 2 / 6°Cnoc 0 / 4°C
Pondělí 6.12.
den / °Cnoc / °C

Popis

Kategorie:
Stylové ubytování s rodinnou atmosférou

 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load