Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Hotel Na Farmě

Rodinný Hotel Na Farmě byl otevřen 4. dubna 2014. Nachází se v malebné vesničce Choťovice, nedaleko lázeňského města Poděbrady, 4 kilometry od dálnice D11 na 50. kilometru mezi Prahou a Hradcem Králové .

Hotel Na Farmě nabízí ubytování ve 20 pokojích s celkovou kapacitou 45 osob a 2 lůžka pro děti, přistýlkami lze kapacitu navýšit až na 60 osob. Celý hotel je nekuřácký a je bez výtahu. Svým hostům poskytuje  parkování zdarma (kapacita 46 míst v bezprostřední blízkosti budovy hotelu). Samozřejmostí je Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma. V hotelu se příjemně snoubí tradiční rodinná pohoda s vymoženostmi 21. století. Ubytování ve venkovském prostředí a vysokém standartu, to je Hotel Na Farmě.

Mezi přednosti hotelu patří poskytování velmi kvalitní gastronomie, připravované ze surovin z vlastních zdrojů.  Farma má vlastní zdroje masa telecího, hovězího i vepřového, z chovu v Žehuni a Choťovicích. Pro slavnostní akce jako svatby,  rodinné oslavy, setkání s přáteli, sportovní víkendy  je  k dispozici restaurace s kapacitou až 102 míst, při příznivém počasí lze využít pro posezení i venkovní terasu pro 50 osob.

Hotel je výborně připraven i na návštěvy rodin s dětmi. Jsou zde k dispozici 2 velké trampolíny, šlapací traktůrky, dětská odrážedla a houpačky. Nyní se připravuje vesnický ZOO koutek, ve kterém se děti budou moci podívat na kozlíky, telátka, prasátka, ovečky apod. Aby byl komfort úplný, na toaletách jsou schůdky u umyvadel, nechybí přebalovací pult, dětský pisoár a nočník. K dispozici je i mikrovlnná trouba na ohřev dětských pokrmů.Při čekání na jídlo si mohou děti pohrát v dětském koutku.V okolí si děti mohou zajezdit na kole, in-line bruslích nebo si projít naučnou stezku rytíře Prokopa, kde se dozví mnoho nového.

Pro firemní akce nebo konference hotel nabízí prostornou školící místnost s denním světlem o velikosti 124 m2 s kapacitou 120 osob v divadelním uspořádání, která je vybavená protihlukovými okny i dveřmi.V bezprostřední blízkosti se nachází rautová místnost o velikosti 35 m2, a také prostorná terasa, která je ideálním místem ke konání coffee breaků nebo welcome drinků.Pro uzavřená obchodní jednání je možné využít samostatný salonek pro 20 osob nebo prostory našich dvou luxusních apartmánů.
Samozřejmostí je přítomnost proškoleného banketního personálu a Wi-Fi připojení.

Milovníci výletů do okolí si mohou zajet na nedaleké zámky Liblice nad Cidlinou a Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou nebo navštívit kostel sv.Gotharda přímo v Žehuni. Okolí hotelu má dobré podmínky také pro cykloturistiku.
Zvětšit mapu
mailChoťovice

Choťovice 134, Žehuň, 289 05

GSM:+420 606 060 856
E-mail:info@hotelnafarme.cz
Web:www.hotelnafarme.cz
Středa 8.12.
oblačnoden -1 / 3°Cnoc -4 / 0°C
Čtvrtek 9.12.
oblačno až zataženoden -1 / 3°Cnoc -4 / 0°C
Pátek 10.12.
den / °Cnoc / °C

Popis

Kategorie:
Stylové ubytování s rodinnou atmosférou

Mohlo by vás zajímat

 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load