Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Penzion na Krásné Vyhlídce

Penzion na Krásné vyhlídce manželů Jaroslavy a Lukáše Havránkových nabízí kvalitní ubytování přímo v srdci Českého ráje, v rodišti slavného českého básníka, spisovatele a buřiče Fráni Šrámka.

Penzion na Krásné vyhlídce v obci Boseň , jež leží na hranici Českého ráje pod hradem Valečov asi 5 km od Mnichova Hradiště, je známý tím, že je ideálním výchozím bodem pro expedice do Drábských světniček.

K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje s WC a koupelnou, jeden dvoulůžkový pokoj s možností kvalitní přistýlky s WC a koupelnou a jeden čtyřlůžkový pokoj (dvě ložnice) s koupelnou a WC.  Děti do 3 let mají lůžko zdarma. Penzion je nekuřácký, nabízí i možnost bezplatného parkování před budovou. 

Penzion má i vlastní restauraci s dětským koutkem a novou letní terasou. Pro žíznivé výletníky je připraven kiosek, který je otevřen 9:00 - 18:00,  o prázdninách každý den a ve školním roce o víkendech. Personál restaurace pro hosty rád  připraví hotová jídla, polévky, domácí moučníky a rád pomůže s uspořádáním svateb, oslav, firemních večírků na jednom z nejhezčích míst v Českém ráji. Pro milovníky české tradiční kuchyně doporučujeme místní kalorickou lahůdku- škvarky v sádle s rozpečeným chlebem a cibulkou.  Kapacita restaurace je 80 míst, kapacita letní terasy 60. Také zaparkovat tady není žádný problém, parkoviště i místa pro cyklisty jsou zajištěny. Pro malé děti má penzion vlastní dětské hřiště.

Turistický rozcestník, který se nachází hned u penzionu, ukazuje turistům cestu do tří směrů. Po modré značce ve směru Zásadka, Drábské světničky, Studený průchod - Hynšta, Skalka, po značce zelené ve směru Skalka - Krásná vyhlídka a po značce červené ve směru Mnichovo Hradiště, Valečov, Skalka.Zvětšit mapu
mailBoseň

Mužský 40, Boseň, 295 01

GSM:+420 776 776 235
E-mail:nakrasnevyhlidce@email.cz
Web:www.nakrasnevyhlidce.cz

Typ zařízení: Dovolená na venkově Zážitkový program: Ne Poloha: Samota Typ ubytování: Pension Nabídka služeb: Ubytování, Snídaně, Restaurace, Konferenční prostory Zaměření: Regionální gastronomie, Regionální speciality a produkty

Středa 24.11.
oblačno až zataženoden 4 / 8°Cnoc -3 / 1°C
Čtvrtek 25.11.
oblačnoden 1 / 5°Cnoc -3 / 1°C
Pátek 26.11.
oblačno až zataženoden 1 / 5°Cnoc -1 / 3°C

Popis

Kategorie:
Stylové ubytování s rodinnou atmosférou

 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load