Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Dvůr Hoffmeister

Dvůr Hoffmeister se nachází nedalo Prahy v obci Číčovice je ideálním místem pro rodinné oslavy, svatby, firemní akce i romantické víkendy ve dvou. Nabízí přátelskou pohostinnost v restauraci, komfortní ubytování i firemní jednání v klidu venkova.

Dvůr Hoffmeister v Číčovicích je nově zrekonstruovaný statek, kde se snoubí klidná atmosféra, nezapomenutelná regionální kuchyně a jezdecký sport. O chod statku a především pohodlí hostů pečuje už třetí generace rodiny Hoffmeisterů. O oživení dvora do jeho současné podoby se postaral Martin Hoffmeister, filmový režisér, člen Bratrstva rytířů koštýře (rytířů bez meče, zato s bravurním vztahem k vínu a vinařství). Interiér budovy je doplněn unikátní sbírkou obrazů Adolfa Hoffmeistera. Restaurace nabízí menu, které sestává z moderní české a francouzské kuchyně, doplněné o široký výběr kvalitních českých a francouzských vín. Vnitřní prostor nabízí 40 míst, venkovní terasa je až pro 40 osob. K dispozici je i konferenční místnost s kapacitou až 60 osob. Samozřejmostí je veškeré potřebné vybavení pro menší firemní akce. Kouzelná rustikální stodola s venkovní zahradou je vhodná na svatební obřady, rodinné oslavy či firemní večírky a teambuildingy. Na své si přijdou i páry hledající klid, pohodu a komfortní ubytování. Vybrat si mohou mezi moderními pokoji či pokoji typu Superior zařízenými v tradičnějším stylu. Prostornější pokoje nabízí pohodlné ubytování i pro rodiny s dětmi. 

Milovníkům koní se nabízí procházka po zdejším jezdeckém areálu, jezdecká škola je otevřena dětem od 3 let. Rodinná atmosféra, teplo domova a báječné jídlo a víno je to, za čím se do Dvora Hoffmeister lidé s radostí vracejí.

Zájemci o krátké výlety mohou navštívit hrad Okoř nebo národní kulturní památku hradiště Levý Hradec, první ohnisko křesťanství v Čechách a také první mocenské centrum přemyslovského státu a pak absolvovat naučnou stezku dlouhou 800m s 8 zastaveními. 


Zvětšit mapu
mailČíčovice

Číčovice 45, Číčovice, 252 68

Telefon:+420 604 142 438
E-mail:info@dvur-hoffmeister.cz
Web:www.dvur-hoffmeister.cz
Neděle 28.11.
sněženíden -1 / 3°Cnoc -4 / 0°C
Pondělí 29.11.
oblačnoden 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
Úterý 30.11.
dešť se sněhemden 1 / 5°Cnoc -3 / 1°C

Otevírací doba

MěsícDenČas
Leden - Prosinec Po - Ne 12:00 - 22:00

Popis

Kategorie:
Stylové ubytování s rodinnou atmosférou

 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load