Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Rekreační areál Sázavský ostrov

Rekreační areál Sázavský ostrov jen 45 km od Prahy ve městě Sázava: Čítá více než 60 tisíc čtverečních metrů a najdete ho v krásném přírodním prostředí Středního Posázaví .

Sázavský ostrov nabízí spoustu zábavy jak zájemcům o kulturní vyžití nebo posezení u grilu či otevřeného ohniště, tak třeba sportovním nadšencům, maminkám s dětmi, školám, školkám, firemním skupinám, náhodným příchozím či zájemcům o zdravý životní styl. Hosté i návštěvníci určitě ocení přímo v areálu nejen oblíbenou restauraci, množství sportovišť a atrakcí na volný čas, ale i další možnosti, jak strávit příjemný den či nezapomenutelnou dovolenou.

K ubytování nabízí 1 dvoulůžkový a 4 čtyřlůžkové moderně zařízené apartmány (s možností přistýlek) s vlastní terasou a sezením a připojením na internet, 6 čtyřlůžkových moderně zařízených mobilních domů s vlastní terasou a sezením, 25 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů (s možností přistýlek) s celkovou kapacitou 70 pevných lůžek + 10 přistýlek a kemp kde si můžete postavit vlastní stan či karavan. Kapacita vlastních stanů je limitována pouze kapacitou sociálního zařízení, tzn. maximálně do 120 stanů denně. K dispozici pro klienty v kempujsou nové toalety a sprchy i hygienické a technické zázemí pro karavany. V areálu jsou také připravené upravené ohniště, možnost zakoupení dřeva, zapůjčení opékačů špekáčků nebo zahradních grilů. 

Ceny ubytování se liší dle kategorie a sezóny: mobilní domy a apartmány stojí 1.200- 1.600 - 2000Kč/noc, stany a karavany 60Kč a 220Kč plus poplatky za osobu. Parkování a domácí mazlíčci jsou za poplatek.

Přímo v areálu se nachází stylová restaurace Sázavská taverna s příjemným posezením na terase a otevřeným ohništěm uvnitř restaurace. Druhá restaurace, Vagon, disponuje 50 místy v restauraci a 30 místy na zastřešené terase. Restaurace nabízí kromě stálého jídelního a nápojového lístku i hotová jídla či speciality připravené na grilu. Je vhodným místem i pro uspřádání rodinné oslavy, svatby či firemní akce. Dále je v letní sezóně k dispozici plážový bar s možností rychlého občerstvení. 

Pro potřeby firemních akcí je k dispozici školící místnost  s kapacitou až 100 osob a dva menší salonky, možnostpřipojení na internet (na pokojích internetové přípojky, v restauraci, školící místnosti a salonku WiFi připojení). Dále pak pochopitelně 40.000 m2 upravených travnatých ploch včetně přípojek el. energie. Areál nabízí kompletní servis apřípadnou spolupráce na přípravě, zajištění a bezchybném průběhu akce. Kreativitou a osobitým přístupem personálu je připraven se přizpůsobit i nejnáročnější klientele a jejím požadavkům

Sázavský ostrov nabízí přímo v areálu možnost aktivního odpočinku na svých sportovištích. K dispozici je dětské hřiště s lanovkou, fotbalové, nohejbalové a volejbalové hřiště, ruské kuželky, venkovní ping pong, obří trampolína a dvě pramice. Ve spolupráci s  partnerskou půjčovnou lodí Bisport je možné si zapůjčit kanoi a rafty na jednodenní i vícedenní výlety se zajištěnou dopravou po i proti proudu s kompletním servisem. 

Ve městě je k dispozici moderní sportovní hala, společenský sál, tenisové kurty, atletická dráha, v okolí možnost vyjížďky na koních, přímo v místě napojení na turistické trasy (červená, zelená, modrá a žlutá) a Posázavskou cyklostezku. Milovníky kultury a historie určitě potěší množství památek v blízkém okolí dostupné autobusovou dopravou i oblíbeným Posázavským pacifikem. Na své si v překrásné přírodě přijdou houbaři i rybáři.

Zvětšit mapu
mailSázava

Poznaňská 297, Sázava, 285 06

Telefon:+420 702 030 263
E-mail:ubytovani@kempsazava.cz
Web:www.kempsazava.cz

Prostory: Salonek, Školící místnost Datum poslední rekonstrukce: 2010 Vybavení v ceně: Parkování, Wi-Fi, Jakuzzi Vybavení za příplatek: Občerstvení, Sauna, Možnost ubytování, Tělocvična/fitness Počet lůžek: 80 Nejbližší zastávka BUS: Sázava Vzdálenost od objektu (v km): 0.8 Nejbližší vlak: Sázava Vzdálenost od objektu (v km): 0.8 Nejbližší letiště: Letiště Václava Havla Praha Vzdálenost od objektu (v km): 50

Název salonku: Školicí místnost Bezbariérový: ano Vybavení salonku: Denní světlo, Plátno, Flipchart, Projektor, Ozvučení, Mikrofon, Wi-Fi, PC, Technická asistence Rozložení U: 50 Rozložení T: 50 Rozložení I: 40 U stolu: 60 Restaurace: 100 Škola: 60 Divadlo: 100

Název salonku: Salonek Bezbariérový: ano Vybavení salonku: Denní světlo, Plátno, Flipchart, Projektor, Wi-Fi, TV, Technická asistence Rozložení U: 20 Rozložení T: 20 Rozložení I: 20 U stolu: 20 Divadlo: 20

Čtvrtek 2.12.
přeháňkyden 3 / 7°Cnoc 1 / 5°C
Pátek 3.12.
polojasno až zataženoden 0 / 4°Cnoc -5 / -1°C
Sobota 4.12.
den / °Cnoc / °C

Popis

Kategorie:
Zážitkové pobyty pro skupiny
Celkový počet pokojů:
25
Druhy pokojů:
2 lůžkové
3 lůžkové
Druhy chatek:
4 lůžkové
Počet chatek celkem:
6

Vybavení

Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji

 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load