Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Sporthotel Trhovky

Sporthotel Trhovky je ideální místo pro aktivní dovolenou s rodinou i přáteli. Nachází se na břehu Orlické přehrady, 80 km od Prahy.

Sporthotel Trhovky, rekreační středisko na Orlické přehradě, má pro svoje hosty  k dispozici ubytování v apartmánech pro 4 osoby s možností 2 přistýlek a v bungalovech s kapacitou 8 lidí. Každý apartmán má dvě oddělené ložnice, koupelnu a lednici.

K občerstvení slouží klientům hotelu výborná restaurace kde kromě nejoblíbenějších jídel na stálém jídelním lístku personál připravuje každý den nové menu hotových jídel. Ti kdo mají rádi posezení na čerstvém vzduchu mohou navštívit coctail bar a vychutnat si klasické koktejly z čerstvého sezonního ovoce.

Konferenční místnost s kapacitou 200 lidí je připravena pro uspořádání rodinných i firemních akcí jako svatby, oslavy, teambuildingové zasedání a další.

K servisu hotelu patří i nabídka sportovního vyžití. Je zde 6 špičkových tenisových kurtů, 5 hřišť na plážový volejbal, nohejbalové hřiště, 6 profesionálních bowlingových drah, vodní lyže. Z areálu k vodní ploše je to jen 5 minut chůze. Hotel nabízí i zakotvení lodí ve své marině.Pro milovníky plachtění je tady možnost zapůjčení plachetnic. Inspirací pro výlety do okolí může být Svatá Hra u Příbrami, rozhledna Milada na vrchu Krchov nad Orlickou přehradou s výhledem na hrady Orlík a Kamýk, vltavskou podkovu a při dobré viditelnosti i na Šumavu.

Zvětšit mapu
mailMilešov

Klenovice 62

Telefon:+420 606 931 820
E-mail:sporthotel@trhovky.cz
Web:www.trhovky.cz
Pátek 3.12.
polojasno až zataženoden 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
Sobota 4.12.
dešť se sněhemden 0 / 4°Cnoc -6 / -2°C
Neděle 5.12.
občasný déšťden 2 / 6°Cnoc 0 / 4°C

Otevírací doba

MěsícDenČas
Květen - Září --

Popis

Kategorie:
Zážitkové pobyty pro skupiny

 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load