Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Agarden Restaurant

Agarden Restaurant je útulná restaurace v centru malé vesničky Boseň na hranici Českého ráje.

Agarden Restaurant najdou milovníci gastronomie v překrásně zrekonstruovaném dobovém venkovském objektu kde na ně čeká útulný interiér, vinný sklípek a letní terasa navazující na okrasnou zahradu s altánem. Oproti objektu přímo na návsi stojí barokní kostel Sv.Václava.

Agarden restaurant je jako stvořený pro rodiny s dětmi. Zatímco si hosté mohou užívat poklidnou venkovskou atmosféru,  jejich děti se rozhodně nudit nebudou. V zahradě je dostatek prostoru pro všechny dětské hry.

Útulný interiér restaurace s bezbariérovým přístupem je rozdělen na kuřáckou a nekuřáckou část, vlastní bar. Raritou je originální vinný sklípek v suterénu.

Všechna jídla v restauraci jsou připravována z čerstvých a kvalitních surovin.  Menu je dvojjazyčné, v češtině a angličtině. Nabízí například steaky, telecí karabáček nebo vepřovou panenku na grilu, játrovou paštiku hovězí tataráček, pěnu z kozího sýra, domácí těstoviny , jídelní lístek je opravdu pestrý. Vybere si každý – milovníci masa, těstovin, salátů i domácích moučníků. Dětem jsou servírována speciální, velmi oblíbená dětská jídla.

Všechny části restaurace si lze zarezervovat, a to jak pro soukromé, tak i firemní akce. Přesně podle požadavků a představ klientů je personál restaurace schopen zajistit raut, oslavu, svatební hostinu včetně obřadu, firemní prezentaci či workshop.

K dispozici jsou velkoplošné televize, WIFI-připojení, projektor i ozvučení. Ani s parkováním tady není problém – dostatek parkovacích míst se nachází před restaurací i přímo v areálu.

Tato malebná lokalita nabízí mnoho zajímavého, návštěva restaurace se dá spojit s pěším výletem nebo vyjížďkou na kole.

Zvětšit mapu
Neděle 28.11.
sněženíden -1 / 3°Cnoc -4 / 0°C
Pondělí 29.11.
oblačnoden 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
Úterý 30.11.
den / °Cnoc / °C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load