Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Penzion Bellevue

Penzion Bellevue ležící v centru městysu Karlštejn poskytuje vyjimečně krásný výhled na hrad, nejen z každé postele v pokoji, ale i z velkých teras vybavených posezením se slunečníkem.

Penzion nabízí dva útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek. Každý apartmán je vybaven kuchyňskou linkou včetně ledničky, sprchovým koutem, WC a vlastní velkou terasou s výhledem přímo na hrad Karlštejn nebo kostel sv. Palmacia, golf Karlštejn a okolní lesy. Zdarma je zajištěno parkování auta. WIFI je veřejně přístupné. TV na pokoji.

V přízemí hotelu je i stylová restaurace Bellevue. Místní kuchyně je vybavena technologickým zařízením v souladu se současnými hygienickými normami EU. Vzhledem k širokému sortimentu jídel a nápojů i profesionální obsluze je restaurace jedním s nejpopulárnějších míst, které v městečku poskytují gastronomické služby. Nabízí se tady  posezení na venkovní terase s výhledem ne jen na hrad Karlštejn, ale i pěší korzo s obchůdky a okolo tekoucí potůček. Restaurace nabízí široký sortiment jídel české i mezinárodní kuchyně, nápojů, zákusků a pohárů. V nabídce nápojů naleznete vína z karlštejnských a moravských vinic nebo Plzeňské pivo a kávu Lavazza. To vše za standartní ceny.

Penzion Bellevue je ideální místo pro dovolenou s výlety do okolí: hrad Karlštejn 12 minut pěšky, Koněpruské jeskyně, klášter Sv. Jan pod Skalou, kaňony Velká a Malá Amerika, Beroun, sklárny Nižbor a Nenačovice, řada turistických a cykloturistických tras, Praha cca 30 min vlakem, letiště 25 minut autem, Hořovice, Dobříš, Křivoklát, Točník, Sklárny Nedašov, rybaření, golf, jízda na koních, vyhlídkové lety balonem nebo helikoptérou, tenis, houbaření a nebo jen opalování a lenošení na terase penzionuZvětšit mapu
Středa 8.12.
oblačnoden -1 / 3°Cnoc -4 / 0°C
Čtvrtek 9.12.
oblačno až zataženoden -1 / 3°Cnoc -4 / 0°C
Pátek 10.12.
den / °Cnoc / °C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load