Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Penzion Vinice

Penzion Vinice se nachází ve středočeském městysi Karlštejn, v srdci chráněné krajinné oblasti Český kras.

 K ubytování nabízí penzion dvoulůžkové pokoje De luxe, Superior a Extra mini a třílůžkový pokoj Superior. Všechny pokoje mají terasu, TV satelitní s plochou obrazovkou, bezdrátový internet zdarma, ústřední topení, hotelový textil, WC a sprchu, trezor a fén na vyžádání. Hotel je nekuřácký a za domácí mazlíčky je příplatek.

Restaurace a Motto Cafe má kapacitu 26 míst, letní zahrádka má kapacitu 24 míst plus venkovní bar. Venkovní terasa je zastřešená a s kapacitou 24 míst je ideálním prostorem na  menší rodinné či firemní oslavy. Menu restaurace je založeno na české kuchyni, kavárna nabízí výběr lahodných káv a sladkostí. 

Exkluzivní poloha penzionu poskytuje výbornou dostupnost centra městyse (300m), restaurací a obchodů či hradu Karlštejn (600m), který nabízí prohlídkové okruhy s průvodcem. Na hradě Karlštejn se každoročně pořádají různé společenské a kulturní akce, jako divadla, koncerty, královské průvody a hlavně vinobraní. V  blízkosti  se nalézají hrady Křivoklát či Točník nebo zámky Dobříš a Hořovice. Při pobytu v penzionu je dále možné zapůjčení kol nebo pronajmutí tenisových kurtů.

Zvětšit mapu
Čtvrtek 2.12.
přeháňkyden 3 / 7°Cnoc 1 / 5°C
Pátek 3.12.
polojasno až zataženoden 0 / 4°Cnoc -5 / -1°C
Sobota 4.12.
den / °Cnoc / °C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load