Vyhledávání

Anketa: Kraj mého srdce

Objevte více

Z Brandýsa podél Labe a Jizery

Z Brandýsa nad Labem se vydáme po Labské stezce do Kostelce nad Labem, kde překročíme Labe a po cyklotrase č. 0039 se necháme vést do Lhotky s vyhlášeným koupáním, kolem Hlavence (býv. Rudolfův zámeček) na cyklotrasu č. 17 (Greenway Jizera). Tu budeme dále následovat přes Skorkov a Tuřice do Kochánek. Z Kochánek se vydáme po cyklotrase č. 0041 kolem Kačovského mlýna do Předměřic nad Jizerou (zčásti po Svatojakubské cestě). Cyklotrasa č. 0041 nás vede dál až do Staré Lysé, s možnosti krátké odbočky k zámku Bon Repos. Na okraji Staré Lysé se dáme vpravo po cestě zvané Tankovka, kudy nás vede červená pěší značka a cyklotrasa až do Sojovic a dále směrem na Otradovice. Zde se opět napojíme na cyklotrasu č. 17 – Greenway Jizera, která nás dovede přes Káraný zpět k Labi do Lázní Toušeň. Podél Labe dojedeme po Labské stezce zpět do Brandýsa nad Labem.

Okruh si můžeme zkrátit nedaleko Čtyř Kamenů, kdy na křižovatce cyklotras č. 0039 a 17 neodbočíme vlevo do Skorkova, ale pokračujeme rovně po Greenway Jizera do Otradovic.


Trasa: Brandýs n. L. – Kostelec n. L. – Lhotka  – Skorkov – Kochánky –– Předměřice n. J. –Sojovice – Lázně Toušeň –Brandýs n. L.


Zvětšit mapu
Exportovat trasu do gpx
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Web:https://mapy.cz/s/3qskx
Úterý 25.1.
oblačno až zataženoden 3 / 7°Cnoc -1 / 3°C
Středa 26.1.
oblačnoden 2 / 6°Cnoc -2 / 2°C
Čtvrtek 27.1.
přeháňkyden 5 / 9°Cnoc -1 / 3°C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load