Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

VZ Měřín

Hotel VZ Měřín se nachází na klidném místě obce Rabyně, na pravém břehu Slapské přehrady s travnatou pláží, cca 60km od Prahy.

Ubytovací kapacita hotelu je 192 lůžek. K standardnímu vybavení pokojů patří koupelna se sprchovým koutem, WC, televizor, chladnička, trezor a předokenní rolety. v letních měsících. Od dubna do října je možné objednat si  ubytování v chatách s příslušenstvím a kuchyňkou ideálních pro rodinnou dovolenou.

Součástí hotelu je aquacentrum s krytým vyhřívaným bazénem s vodními atrakcemi, vířivkou, tobogánem a wellness centrum. Dále můžete využít nabídky služeb víceúčelové kryté sportovní haly a bowlingové herny. V letním období se tu dá hrát tenis, volejbal, plážový volejbal. K dispozici jsou půjčovny loděk, šlapadel, sportovních potřeb a kol.

K hotelovým službám patří bezplatná  úschovna zavazadel. Restaurace má kapacitu 130 míst , snídaně se podávají formou švédských stolů.  Obědy a večeře se podávají bufetovým způsobem.  V hotelové kavárně s terasou je možnost stravování výběrem z minutkového jídelního lístku. Kavárna má kapacitu 60 míst, během letní sezóny mohou hosté využít gastronomické služby v restauraci Mořská panna přímo u pláže. 

Krytý prostor s grilem je ideální pro pořádání firemních a rodinných večírků.  Plnění minibarů v pokojích je možné za poplatek. Poplatek se vybírá i za parkování.

Zvětšit mapu
Pátek 3.12.
polojasno až zataženoden 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
Sobota 4.12.
dešť se sněhemden 0 / 4°Cnoc -6 / -2°C
Neděle 5.12.
občasný déšťden 2 / 6°Cnoc 0 / 4°C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load