Anketa: Kraj mého srdce

Objevte více

Středočeská centrála cestovního ruchu se představí na gastronomickém festivalu F.O.O.D piknik 2019

Publikováno: 27.8.2019

Středočeská centrála cestovního ruchu se představí na gastronomickém festivalu F.O.O.D piknik 2019

Gastronomický festival F.O.O.D. piknik 2019 odstartuje v neděli 1. září v 11 hodin dopoledne na pražské Ladronce a potrvá až do večera. Hlavním motivem letošního F.O.O.D. pikniku bude kromě výtečných pokrmů a delikátních surovin především setkávání s přáteli. Srdečně vás zveme do stánku Středočeské centrály cestovního ruchu.

Připravili jsme pro vás stánek Středočeské centrály cestovního ruchu, kde představíme velkou nabídku výletů a zajímavostí v našem kraji. Nebudou chybět tipy na návštěvu středočeských vinařství, pivovarů a dalších gastronomicky zajímavých míst. Odnést si můžete zajímavé brožury i jiné materiály.

F.O.O.D. piknik je milovníky dobrého jídla považován za již tradiční svátek všech gurmánů. Nejinak tomu bude i letos. Návštěvníci F.O.O.D. pikniku se opět mohou těšit na stánky partnerů. K dispozici budou piknikové koše za zvýhodněnou cenu, díky kterým si piknik bude moci každý příchozí s chutí užít. 

Celým dnem bude z pódia provázet Lukáš Hejlík a těšit se můžete také na hudební vystoupení písničkáře Pokáče.

 „Přijďte navštívit náš stánek Středočeské centrály cestovního ruchu, kde se dozvíte vše o výletech a to i těch gastronomických. Přijďte si užít den plný skvělého jídla, pití a zábavy. Bude to rozhodně stát za to!“ zve na piknik ředitelka Středočeské centrály cestovního ruchu, Zuzana Vojtová.

Vstup na F.O.O.D. piknik 2019 je zdarma


 
 
load