Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Blue Lake House

Blue Lake House je krásná nově zařízená chata ve skandinávském stylu ve vzdálenosti 80 m od jezera Lhota, bývalé pískovny s čistou, průhlednou vodou.

Místo je vhodné pro aktivní dovolenou - jak pro rodiny s dětmi, tak pro všechny, kteří si chtějí užít nádherné přírody kousek od Prahy (20 minut jízdy autem). K dispozici je Vám i oplocený zatravněný pozemek kolem chaty (700 m2). Cyklostezka č. 0039 vede v blízkosti chaty kolem jezera do rozsáhlých lesů, nebo na druhou stranu k Labe - a navazuje na Labskou stezku. Kapacita objektu je 4 - 5 dospělých osob a 2 - 3 děti do 6 let. 


Chata je dokonale vybavena:

Krbová kamna, infrasauna, sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, Dolce Gusto Nescafé, toustovač, pračka, venkovní elektrický gril, TV (O2TV), rádio, společenské hry, pastelky a… kvalitní WIFI.

Sociální zařízení: Koupelna s umyvadlem, pračkou, sprchovým koutem a toaletou a samostatné WC. U infrasauny další sprchový kout. V létě je hojně využívaná i venkovní solární sprcha.

Vytápění: V chatě je zavedeno ústřední topení (radiátor v každém pokoji), které vytápí elektrický kotel. Dále jsou k dispozici nová krbová kamna pro navození útulné atmosféry a rychlé zahřátí.

Doprava, parkování: Objekt je dostupný autem, parkovat se dá přímo na pozemku. Nejbližší dálnice je R10 (E65), tzv. "mladoboleslavská" spojující Prahu a Liberec. Ideální je sjezd č. 14: Stará Boleslav (od sjezdu k chatě je to asi 7 km = 10 minut jízdy). Ze Staré Boleslavi jeďte směrem na Mělník (silnice č. 331), odbočte na Lhotu, projeďte centrem vesnice Lhota a za Obecním úřadem se dejte doprava do zákazu vjezdu (dopravní obsluze vjezd povolen)= ulice Hlavenecká. Pokračujte Hlaveneckou ulicí až na konec. V případě zavřené závory nás kontaktujte. Chata je již na dohled od závory na pravé straně ulice a je nejbližším objektem před jezerem.

Chata je obyvatelná celoročně .Během letních prázdnin jsou nabízeny pouze týdenní pobyty so-so.Wi-Fi a  O2 TV je k dispozici zdarma.Domácí mazlíčci jsou vítáni za poplatek CZK 150/noc. Infrasauna je k dispozici za 200Kč/osobu.

Poplatek za úklid je 900Kč. Místní poplatek je 15Kč za dospělého/noc.Při příjezdu se vybírá vratnáu kauce na škody ve výši 5,000Kč. Při pobytech delších než 3 noci se hradí skutečná spotřeba energií.


Zvětšit mapu
mailHlavenec

Hlavenecká 223, Lhota Praha-východ, 277 14

Telefon:+420 602 735 215
E-mail:dominika@symbiart.cz
Web:www.bluelake.cz

Vybavení za příplatek: Sauna

Neděle 28.11.
sněženíden -1 / 3°Cnoc -4 / 0°C
Pondělí 29.11.
oblačnoden 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
Úterý 30.11.
den / °Cnoc / °C

Otevírací doba

MěsícDenČas
Leden - Prosinec --

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 500 Kč

Popis

Kategorie:
Stylové ubytování s rodinnou atmosférou
Druhy pokojů:
1 lůžkové
2 lůžkové
Počet 1 lůžkových:
1
Počet 2 lůžkových:
1
Cyklisté vítáni:
ANO
Kapacita chatek:
6
Počet chatek celkem:
1
Orientační cena za noc / osoba:
500

Vybavení

Vybavení:
společná koupelna
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
parkoviště

 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load