Vyhledávání

Anketa: Kraj mého srdce

Objevte více

Cyklostezka a in-line dráha ve Zruči nad Sázavou

Příjemná asfaltová stezka vedoucí podél řeky Sázavy. Na stezce je několik odpočívadel a také panelů Zručské naučné stezky. Malebnost této stezky podtrhuje výhled na zámek Zruč nad Sázavou a výhled na řeku Sázavu.

Na kole do práce zručskou cyklostezkou, to je název nové cyklostezky a in-line dráhy ve Zruči nad Sázavou. Trasa v délce 3,8 km je určena pro cyklisty, in-line bruslaře, pěší a v zimě i pro běžkaře. Trasa vede podél řeky Sázavy, oblíbené mezi vodáky. Celá cyklostezka je osvětlená. Pro děti je velmi vhodná, v její trase není žádný kopcovitý terén.

Cyklostezka propojuje "starou" a "novou" Zruč. Z jedné strany začíná z ulice Dvouletky a na druhé straně končí v místní části Domahoř. Pokud nejste místní, můžete na místo přijet vlakem. Začátek a konec trasy se nachází poblíž železniční zastávky Zruč nad Sázavou zastávka a nádraží Zruč nad Sázavou. 

Na tuto cyklostezku se napojuje též naučná stezka o délce 2,25 km k rozhledně Babka. Svůj výlet si můžete zpestřit prohlídkou zámku Zruč nad Sázavou, nebo např. vodáckého muzea.

Zvětšit mapu
Exportovat trasu do gpx

Délka trasyDélka trasy: 3.8km Obtížnost trasyObtížnost trasy: Lehká Typ kolaTyp kola: Silniční, Trekové

Středa 26.1.
oblačno až zataženoden 1 / 5°Cnoc -1 / 3°C
Čtvrtek 27.1.
přeháňkyden 3 / 7°Cnoc -2 / 2°C
Pátek 28.1.
oblačnoden 3 / 7°Cnoc 1 / 5°C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load