Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Autokemp-ubytovna SK Mšeno

Autokemp a ubytovna SK Mšeno leží poblíž velkých středočeských měst Mělníka a Mladé Boleslavi a je pro turisty opět otevřen včetně restaurace v plném rozsahu od 25.5.2020.

Autokemp - ubytovna SK Mšeno leží ve stejnojmenném městečku Mšeno v okrese Mělník ve Středočeském kraji, které je označováno za vstupní bránu do CHKO Kokořínsko.

Zařízení se nachází v centru sportovního stadionu a celková kapacita lůžek je 34. Kromě stanů a karavanů lze využít i pohodlné pokoje místní ubytovny. Cena za ubytovnu je 175Kč na noc, chata je 700Kč na noc, karavan za 100Kč na osobu. Pro členy KČT je sleva 40,-Kč na noc.

Ubytovací kapacita:  Ubytovna : hlavní vchod 28 lůžek ( 1 dvoulůžkový, 4 čtyřlůžkové a 2 pětilůžkové).  Vlastní vchod majídva  apartmány ( 1x dvoulůžkový a 1 čtyřlůžkový). Další možnost ubytování je ve čtyřech čtyřlůžkových chatičkách BPP s terasou a levné ubytování ve třech dvoulůžkových stálých karavanech. Pro milovníky stanování jsou připraveny tři rovné travnaté plochy s možností napojení na elektřinu na každém je připraveno ohniště. Možnost využití plně vybavené kuchyňky. 

 Kemp je celý oplocen a pokryt WIFI připojením zdarma.

Při jednodenním výletu na Kokořínsko je možné zaparkovat zdarma, při ubytování na pevných lůžkách je parkování v ceně u stanu a karavanu za poplatek dle ceníku.

Ubytování v kempu je vhodné zejména pro skupinové pobyty, soustředění, školní výlety, rodinnou rekreaci, rekreaci s dětmi.

Domácí mazlíčci mají pobyt povolen za poplatek 30Kč na noc. Kemp nemá k dispozici půjčovnu koloběžek, kol ani lodí.

Ke sportovnímu vyžití tady slouží stadion SK Mšeno,který nabízí veřejnosti 2 fotbalové hřiště, antukový kurt, ovál pro závody v ploché dráze, krytou tribunu, depo, šatny a další travné plochy kde je možno hrát badminton, tenis a další hry.

Okolí kempu je protkáno značenými turistickými trasami. Milovníci koní si mohou vychutnat projížďky na koních. Zábavu najdou děti na dětském hřišti přímo u ubytovacího zařízení.

Výhodná lokalita kempu nabízí velké možnosti poznávání okolní přírody a památek. Poloha  přímo v turistické oblasti CHKO Kokořínsko- Máchův kraj vybízí ke krásným výletům malebným krajem lesů, skal a historických  památek z nichž nejznámější jsou  skalní útvar Pokličky, Čertovy hlavy, jeskyně Klácelka, Vrátenská hora.

Nejznámější stezkou je okružní Cinibulkova stezka,  kterou by si neměl nechat ujít žádný turista který navštíví Kokořínsko, ale nechybí ani cyklotrasy zvláště pro náročné cyklisty.Do pískovcových plošin jsou hluboce zaříznutá kaňonovitá údolí, na jejichž okrajích se zvětráním vytvořila četná skalní města, pokličky a četné tvary takové formy a rozsahu, jaké nelze nalézt v žádné jiné pískovcové oblasti v ČR.

 Také pozapomenuté názvy Dubské a Mšenské Švýcarsko naznačují již dávno objevené krásy zdejšího kraje. Svým návštěvníkům může nabídnout nedotčenou přírodu, několik hradů a zámků, romantický hrad Kokořín, strašidelný hrad Housku a královský hrad Bezděz, mnoho jeskyní a skalních úkrytů, ale i zachovalou dřevěnou, roubenou, hrázděnou a zděnou architekturu.

Většina Kokořínska se kryje v tzv. geomorfologickým okrskem zvaným Polomené hory. Ten název má něco do sebe. I když stejně tak dobře by zdejší četné kopce a skaliska mohli nést název Hory potopené. Jen málokdy se totiž člověku stane, že na cestě do hor sestupuje směrem dolů jako tady.

Zvětšit mapu
Úterý 30.11.
dešť se sněhemden 1 / 5°Cnoc -3 / 1°C
Středa 1.12.
oblačno až zataženoden 4 / 8°Cnoc 1 / 5°C
Čtvrtek 2.12.
den / °Cnoc / °C

Otevírací doba

MěsícDenČas
Duben - Říjen Po - Ne -
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load