Vyhledávání

Anketa: Kraj mého srdce

Objevte více

Ubytování na statku Malčany

V útulně zařízených pokojích na statku Malčany rádi přivítáme všechny, kdo s námi budou chtít sdílet ducha tohoto překrásného místa a těšit se z našich zvířecích kamarádů, kteří na statku bydlí.

Statek na polosamotě v obci Čím, se nachází přímo nad Slapskou přehradou. Svým hostům nabízí ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích, s terasou a zahradu.

Statek Malčany je vyhledávanou lokalitou nejenom milovníky koní. Ze statku budou nadšené i rodiny s dětmi, protože je zde řada domácích zvířat i dětský koutek s hřištěm.

Pro návštěvníky je připravena půjčovna kol a sportovního vybavení, bezbariérové centrum služeb pro turisty a informační koutek.

Relaxace s koňmi – na rozdíl od ostatních areálů je zde možné relaxovat v přímém kontaktu se zde ustájenými koňmi a pohybovat se po celém areálu v jejich těsné blízkosti.

Pobyt na statku je vhodný i pro hendikepované.


Zvětšit mapu

Typ zařízení: Agroturistika Zážitkový program: Ano Poloha: Polosamota Typ ubytování: Pension Nabídka služeb: Ubytování, Program pro hosty (zážitky), Snídaně, Konferenční prostory Zaměření: Chov hospodářských zvířat, Koně Forma zážitku: Možnost si vyzkoušet, Výuka dovedností, Jezdectví

Čtvrtek 27.1.
smíšené přeháňky sníh s deštěmden 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
Pátek 28.1.
oblačnoden 2 / 6°Cnoc -1 / 3°C
Sobota 29.1.
občasný déšťden 2 / 6°Cnoc -2 / 2°C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load