Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Ranč Sluníčko

Rodinná společnost na Ranči Sluníčko se zabývá venkovskou krajinotvorbou, malozemědělstvím a chovem domácích a zoologických zvířat. Ubytování nabízí v původních srubech.

Ranč Sluníčko leží nedaleko osady Bučovice u Votic.

Hostům je k dispozici 8 historický srubů z roku 1936. Pokoje pro 8 osob jsou prostě zařízené s možností zapůjčit si vařič, lednici a rychlovarnou konvici.

Společenský život se na ranči odehrává v saloonu. Originální a útulný srub ze čtyřicátých let minulého století je vybaven velkým kamenným krbem a kulatými dřevěnými stoly s lavicemi.

Na ranči Sluníčko každoročně probíhá tábor Ihaháček plný zábavy a zvířátek. Tradiční 12-denní tábor je určen dětem, které láká vše kolem venkovského života - koníci, domácí zvířátka, pěstování a výroba vlastních potravin, domácí kosmetika či eko-zahradničení.

Ranč dlouhodobě vytváří zázemí nejen pro pořádání dětských táborů, ale také různých akcí s tématikou přírodního žití a umu našich předků. 


Zvětšit mapu
mailVotice

Bučovice 20, Votice, 259 01

GSM:+420 608 222 133
E-mail:kontakt@rancslunicko.cz
Web:www.rancslunicko.cz

Typ zařízení: Agroturistika Zážitkový program: Ano Poloha: Samota Typ ubytování: Chata/chalupa Nabídka služeb: Ubytování, Program pro hosty (zážitky), Konferenční prostory Zaměření: Rodinná farma, Koně, Venkovský styl Forma zážitku: Možnost si vyzkoušet, Program s průvodcem, Výuka dovedností, Jezdectví

Úterý 30.11.
dešť se sněhemden 1 / 5°Cnoc -3 / 1°C
Středa 1.12.
oblačno až zataženoden 4 / 8°Cnoc 1 / 5°C
Čtvrtek 2.12.
den / °Cnoc / °C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load