Vyhledávání

Anketa: Kraj mého srdce

Objevte více

Farma Loreta

Farma Loreta, zabývající se chovem a ustájením koní, nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a možností využití společné kuchyně a klubu.

Farmu najdete na polosamotě v Podblanickém kraji, 4 km od Vlašimi.

Hosté se mohou ubytovat v 1 apartmánu a 7 pokojích. Kromě společné kuchyně a klubu je jim k dispozici i venkovní posezení u krbu.

Klubovna jízdárny je vhodná pro menší oslavy, pracovní setkání, workshopy a firemní akce spojené s venkovními aktivitami.

Kromě jezdeckého výcviku, vodění dětí na poníkovi či vyjížďky kočárem si můžete zahrát tenis, nebo jen tak sledovat z terasy okolní kouzelnou krajinu. Umístění a lokalita farmy Loreta vybízí k výletům po okolí pěšky i na kole.

Objevte ideální místo pro všechny, kteří vyhledávají klid, pohodu, rodinné prostředí, přátelství zvířat a jízdu na koních.
Zvětšit mapu
mailVlašim

Bolinka 155, Vlašim, 258 01

GSM:+420 736 742 864
E-mail:info@farmaloreta.cz
Web:www.farmaloreta.cz

Typ zařízení: Agroturistika Zážitkový program: Ano Poloha: Polosamota Typ ubytování: Pension Nabídka služeb: Ubytování, Program pro hosty (zážitky), Snídaně, Konferenční prostory Zaměření: Rodinná farma, Chov hospodářských zvířat, Koně, Venkovský styl Forma zážitku: Možnost si vyzkoušet, Program s průvodcem, Výuka dovedností, Jezdectví

Sobota 29.1.
občasný déšťden 2 / 6°Cnoc -2 / 2°C
Neděle 30.1.
polojasno až zataženoden 4 / 8°Cnoc 4 / 8°C
Pondělí 31.1.
den / °Cnoc / °C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load