Vyhledávání

Anketa: Kraj mého srdce

Objevte více

Toulava má nový web

Turistická oblast Toulava spustila na konci roku 2019 nové webové stránky www.toulava.cz, které jdou více naproti turistům i partnerům turistické oblasti. Web se dočkal modernizace po 5 letech.

Nové webové stránky více pracují s mapu. Každé místo, trasa, nebo zážitek se tak návštěvníkům okamžitě na mapě zobrazí. Druhou novinkou je větší propojení míst a jednotlivých nabídek tak, aby návštěvník ihned viděl, co vše v místě, které navštíví, může dělat. „Na tom stále pracujeme. Cílem je, aby vám web u každého místa sám nabídl ubytování, zážitky, nebo restaurace,“ říká produktový manažer Toulavy Jan Sochor.

Nově si také každý může filtrovat jednotlivé regiony Toulavy – tedy Sedlčansko, Táborsko, Bechyňsko, Čertovo břemeno, Milevsko, Soběslavsko a Choustnicko a Mladovožicko. V orientaci na webu pomáhají jednotlivé filtry – takže si stačí zaškrtnout třeba zříceniny a Sedlčansko a ihned v mapě uvidíte zříceniny na Sedlčansku.

A v neposlední řadě najdete na nových webových stránkách také e-shop, kde si můžete koupit publikace z Toulavy – v současnosti fotoknihu Petra Mareše, v budoucnu zde budou na prodej i místní produkty, nebo konkrétní turistické zážitky.

„Po 5 letech bylo třeba web modernizovat. A také víc představit konkrétní regiony Toulavy a konkrétní nabídky, které jsme připravili,“ říká ředitelka TOULAVA, o.p.s. Štěpánka Barešová.

Jako TOP nabídku tak web představuje první pěší stezku v ČR zařazenou na seznam nejlepších stezek v Evropě – Stezku údolím Lužnice Toulavou, ale i nabídky jednotlivých regionů jako jsou Sedlčanské výhledy, Milevsko pro rodiny, nebo Husistkým krajem.


Zvětšit mapu
Sedlčany

Sedlčany

Sobota 29.1.
občasný déšťden 2 / 6°Cnoc -2 / 2°C
Neděle 30.1.
polojasno až zataženoden 4 / 8°Cnoc 4 / 8°C
Pondělí 31.1.
dešť se sněhemden 1 / 5°Cnoc -3 / 1°C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load