Vyhledávání

Anketa: Kraj mého srdce

Objevte více

Penzion Archery

Penzion Archery je součástí multifunkčního resortu FISH&HUNT, kde najdete také restauraci a venkovní sportoviště určené pro lukostřelbu s 3D terči, dětské střeliště a terčovnicemi rozmístěnými po celém komplexu.

Penzion Archery leží 13 km od Poděbrad a 17 km od Kutné Hory.

Zrekonstruované prostory nabízí ubytování přímo v areálu v komfortních 2 lůžkových pokojích s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je také krásný rodinný apartmán s možností využití sauny a vířivé vany.

Součástí areálu je útulná restaurace s venkovní terasou, prostorná zahrádka a piknik park. Nachází se zde také obchod s širokou nabídkou zbraní a vybavením pro rybáře a milovníky outdoorových aktivit.

Pro skupiny a firemní klientelu jsou v nabídce školení, programy pro teambuilding i speciální lukostřelecký a Laser shot firemní turnaj. Jedinečný zážitek je zaručen na 3D venkovních sportovištích, 4D vnitřní projekční střelnici, laser shotu a na terčové střelnici.


Zvětšit mapu
mailNová Ves I

Kolínská 94, Nová Ves I, 280 02

GSM:+420 607 525 229
E-mail:info@archery-restaurant.cz
Web:www.archery-restaurant.cz

Typ zařízení: Dovolená na venkově Zážitkový program: Ne Poloha: V obci Typ ubytování: Pension Nabídka služeb: Ubytování, Snídaně, Restaurace, Konferenční prostory Zaměření: Regionální gastronomie, Regionální speciality a produkty

Sobota 29.1.
občasný déšťden 2 / 6°Cnoc -2 / 2°C
Neděle 30.1.
polojasno až zataženoden 4 / 8°Cnoc 4 / 8°C
Pondělí 31.1.
den / °Cnoc / °C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load