Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Sportovně-rekreační areál Vrchbělá je otevřený

Přemýšlíte, kam se vydat na víkendový výlet nebo na pohodovou letní dovolenou? Pak máme skvělý tip! Chvíle odpočinku i zábavy si vychutnáte v areálu Vrchbělá, který je ideálním místem pro celou rodinu. Znovuotevření proběhlo 1. května a čeká vás tu také mnoho novinek.
Čas strávený v areálu Vrchbělá si užijí dospělí i děti. Víkend či prázdniny strávené aktivním odpočinkem, při hrách a poznáváním okolní malebné krajiny se zajisté zařadí mezi zážitky, na něž jen tak nezapomenete. Oddechnete si v srdci nádherné středočeské přírody, projedete se na kolech či kolečkových bruslích nebo prověříte své síly a odvahu v lanovém centru, zatímco se vaše děti zabaví na hřišti nebo v malé zoo.
 
Ubytovat v kempu se budete moci od 25. května. Od letošního jara můžete využít dvě chatky, obě určené pro čtyři osoby a vybavené palandami, nádobím, konvicí, přikrývkami a povlečením. Během uplynulých měsíců v kempu a na hřišti přibylo nové posezení. Svoji fyzičku můžete zlepši na hřišti s posilovacími stroji a pro malé návštěvníky vedle lanového centra pro dospělé vyrostlo také jedno pro děti. Rovněž v zoo se toho v zimních měsících událo mnoho. Chovatelé oslavili narození malých emu a dokonce šesti roztomilých kůzlátek. Nový domov tu nalezla lama.
 
Zajeďte si do areálu odpočnout a načerpat novou energii. 

Zvětšit mapu
mailMladá Boleslav

Sportovní areál Vrchbělá, Vrchbělá, 294 21

Telefon:+420 601 129 567
GSM:+420 725 382 266
E-mail:jindrich.medek@sccr.cz
tomas.tomastik@sccr.cz
Web:www.vrchbela.cz
Úterý 30.11.
dešť se sněhemden 1 / 5°Cnoc -3 / 1°C
Středa 1.12.
oblačno až zataženoden 4 / 8°Cnoc 1 / 5°C
Čtvrtek 2.12.
den / °Cnoc / °C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load