Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Paběnický mlýn

V prostředí, které je obklopeno lesy, rybníkem a potokem vytváří majitelé prostor vhodný k tvoření, svatebním obřadům, společnému sdílení, inspiraci a navrácení se ke kořenům přírody. Můžete zde najít kurzy osobního rozvoje, jógy, meditací, masáží, vaření, nebo zde můžete prožít svůj vysněný svatební den.

Téměř ve středu České republiky, nedaleko měst Čáslav a Kutná Hora, se nachází Paběnický mlýn. Je situován na polosamotě a z větší částí je obklopen lesy.

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 50 osob v 9 ložnicích.

Majitelé nabízí také pronájem areálu uzavřeným skupinám, pro pořádání rodinných oslav, svateb, firemních akcí, školení, přátelských setkání, dovolené v přírodě, nebo jako základnu pro cyklisty, milovníky koní, rybáře či jiné sportovní nadšence.

Součástí areálu je vlastní rybník, kde je možno po domluvě i rybařit. Malebné údolí Paběnického potoka zve k toulkám přírodou.
Zvětšit mapu
mailPaběnice

Paběnice 33, Paběnice, 285 43

GSM:+420 737 756 101
E-mail:info@pabenickymlyn.cz
Web:www.pabenickymlyn.cz

Typ zařízení: Dovolená na venkově Zážitkový program: Ne Poloha: Polosamota Typ ubytování: Chata/chalupa Nabídka služeb: Ubytování, Konferenční prostory Zaměření: Venkovský styl

Pátek 3.12.
polojasno až zataženoden 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
Sobota 4.12.
dešť se sněhemden 0 / 4°Cnoc -6 / -2°C
Neděle 5.12.
občasný déšťden 2 / 6°Cnoc 0 / 4°C

Akce v okolí

 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load