Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Aquapark Beroun Tipsport Laguna

Aquapark Beroun je zaručená zábava pro celou rodinu. Aquapark nabízí 25 metrů dlouhý bazén, relaxační bazény, tobogánovou halu a bistro se širokým sortimentem. Dále je k dispozici wellness v podobě finských saun, posilovny, spinningu a solária.

Vodní svět aquaparku nabízí přes 650 m² vodní plochy. Vedle 25 m dlouhého plaveckého bazénu ,  můžete vyzkoušet i parní kabinu. Odpočinek a uvolnění si navodíte v relaxačních bazénech, kde na vás čekají masážní lůžka, vodní sedák, fontány, dokonce i jeskyně s vlnobitím. Kolem bazénu nechybějí odpočívací lehátka. Děti se pobaví na skluzavkových atrakcích se dvěma vnitřními i venkovními tobogány.  A pro ty nejmenší je připraveno vodní brouzdaliště se skluzavkou, vodním hříbkem a chrličem vody.

Aquapark disponuje novou technologií úpravy vody – kombinace UV lampy a ozonu. Tato technologie zlepšuje kvalitu vody v jednotlivých bazénech, a také kvalitu ovzduší. Kvalita vody tak splňuje ta nejpřísnější kritéria pro provozování veřejných bazénů. Mimo jiné dochází ke snížení hodnot tzv. vázaného chloru, který způsobuje všem známý chlorový „zápach“. Prostředí bazénových hal tak je jistě příjemnější pro všechny návštěvníky.

Navštivte berounskou Lagunu a užijte si vodních radovánek, bezpečné a příjemné vody s plným komfortem fungujícího bistra.


Typ zařízení: aquapark, krytý bazén Vyžití: dětský bazén, vířivka, tobogán, skokanský můstek, vodní atrakce Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, plavčík, sauna, pára

Zvětšit mapu
mailBeroun

Na Ostrově 900, Beroun, 266 01

Telefon:+420 311 514 401
E-mail:info@tipsportlaguna.cz
Web:www.tipsportlaguna.cz
Neděle 28.11.
sněženíden -1 / 3°Cnoc -4 / 0°C
Pondělí 29.11.
oblačnoden 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
Úterý 30.11.
dešť se sněhemden 1 / 5°Cnoc -3 / 1°C

Vstupné

Vstupné dle aktuálního ceníku, dostupného na webových stránkách aquaparku.
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load