Vyhledávání

Neobjevená místa

Objevte více

Toulava zahajuje zimní lyžařskou sezónu už v listopadu

I když nemáme žádné hory, budou střední Čechy a turistická oblast Toulava jedny z prvních, kde se letos začne lyžovat.

I když nemáme žádné hory, budou střední Čechy a turistická oblast Toulava jedny z prvních, kde se letos začne lyžovat. 

Areál Monínec u Sedlce-Prčice bude totiž i letos jedním z prvních lyžařských středisek, které spustí zimní sezónu. Lyžaři si zde budou moci poprvé zajezdit již v neděli 19. listopadu. Čtvrtou zimu po sobě se bude využívat technologie zasněžování Snowfactory.

"Začínáme večerním lyžováním od 18 do 21 hodin na horní kotvě (600 metrů). V listopadu bude také zahájen provoz hotelové lyžařské školy."

Denní lyžování bude zpočátku k dispozici od pátku do neděle a to v časech od 9.00 do 16.00 hodin,večerní od úterý do soboty. V ostatní dobu bude areál k dispozici především tréninkům mládežnických družstev Svazu lyžařů ČR. Veřejnost bude moci využít na Monínci dvou a 4hodinové a celodenní tarify a skipasy pro večerní lyžování.

Bude tak zahájena zimní sezóna v turistické oblasti Toulava. Na další zimní radovánky budeme v Toulavě s očekáváním vyhlížet sníh. Není to totiž jen o sjedzovém lyžování. V oblasti Čertovy hrbatiny mezi Sedlcem-Prčicí a Jistebnicí je k dispozici hustá síť běžkařských tras. I když je jen kousek od Prahy, je oblast výše položená a tak se tu sníh drží déle. 


Sedlec-Prčice

Neděle 28.11.
sněženíden -1 / 3°Cnoc -4 / 0°C
Pondělí 29.11.
oblačnoden 0 / 4°Cnoc -3 / 1°C
Úterý 30.11.
den / °Cnoc / °C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load