Vyhledávání

Anketa: Kraj mého srdce

Objevte více

Toulava podpoří drobné výrobce online adventními trhy

Toulava podpoří své partnery z řad drobných místních výrobců, kteří mají značku Toulava - regionální produkt. Od začátku prosince se budou konat online adventní trhy.

Blíží se Vánoce a s nimi i adventní trhy. Pěkné věci, ale i zážitky od místních výrobců chce lidem nabídnout i turistická oblast Toulava. Proto se od začátku prosince budou konat online adventní trhy. Prostřednictvím facebooku Toulavy vždy představíme jednoho z výrobců a jeho zboží bude možné ihned koupit v eshopu na stránkách www.toulava.cz/eshop

Toulava tak chce podpořit své partnery z řad výrobců, kteří mají značku Toulava - regionální produkt. Patří sem třeba místní výrobci keramiky jako jsou Kabátovi z Bechyně, nebo paní Kabíčková ze Sedlce-Prčice, šperků jako je paní Stoupová s nádhernými vinutými perlami ze Sedlčan, nebo přírodní kosmetiky jako je Smolenka z Balkovy Lhoty. Připraveno bude i typické adventní a vánoční zboží - ručně vyráběné keramické adventní svícny, svíčky z pravého včelího vosku od paní Punčochářové z Malšic nebo kouzelní drátovaní andělíčci a svícny od Vlasty Bardové z Branic u Milevska.

"Nejsou to ale jen výrobci a řemeslníci. Rádi bychom dali lidem možnost podpořit po pandemii Covidu i místní obyvatele, kteří se živí cestovním ruchem. A jak to lépe udělat, než dát svým příbuzným či známým poukázku na pobyt, nebo večeři v restauraci v našem regionu. I tuto nabídku našich "trzích" najdete," říká ředitelka turistické oblasti Toulava Štěpánka Barešová.

Turistická oblast Toulava vznikla právě pro to, aby podporovala celý region od Tábora a Bechyně až po Milevsko a Sedlčany - spolupráci v cestovním ruchu, regionálních výrobců, a také vytvářela nové příležitosti pro turisty a propagovala naši krásnou oblast. 


Sedlčany

Sobota 29.1.
občasný déšťden 2 / 6°Cnoc -2 / 2°C
Neděle 30.1.
polojasno až zataženoden 4 / 8°Cnoc 4 / 8°C
Pondělí 31.1.
den / °Cnoc / °C
 

ODBĚR NEWSLETTERU

Aktuality na mail
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

Kontakt

Středočeská centrála cestovního ruchu

Husova 156/21, 110 00 Praha 1
Tel: +420 222 288 911
E-mail: info@sccr.cz

 
load