Wyszukiwanie

Top 10

TOP 10 miejsc w Czechach Środkowych

Vydejte se po stopách vladařů, šlechticů a umělců, seznamte se s místy, kde se tvořily nejen české, ale evropské dějiny, i s místy, která inspirovala tvůrce k převratným uměleckým dílům. Poznejte život našich předků, to, jak vypadaly jejich všední, někdy šťastné, jindy náročné dny. Nechte se oslnit velkolepostí architektury i dary přírody. Projděte se po lesích a loukách, jež UNESCO řadí mezi ty nejnádhernější na celém světě. Toulejte se po středních Čechách a navštivte deset destinací, které na vás čekají s otevřenou náručí!

Przedstawić

TOP 10 nieodkrytych miejsc

Na hradě Karlštejn jste už byli na školním výletě (zhruba tak třikrát), letní víkendy trávíte na slapské přehradě a Kutnou Horu máte prochozenou křížem krážem… Zkrátka a dobře střední Čechy pro vás nejsou velkou neznámou a jejich proslavené lokality máte na svém cestovatelském seznamu odškrtnuté. Tím by ale vaše prozkoumávání regionu skončit nemělo! Připravili jsme přísně tajnou desítku méně známých a turisty nezaplavených míst, jejichž půvab stojí za to objevit. (A přidaná hodnota? Na fotkách vypadají božsky!)

Przedstawić

TOP 10 imprez w Czechach Środkowych

Jsou akce, které stojí za to navštívit. A pak jsou akce, na nichž zkrátka a dobře nesmíte chybět. Mluví se o nich nejen u nás, ale často i za hranicemi země a mezi lidmi s velmi rozmanitými zájmy. Proto naše top desítka obsahuje tak pestrou směsici událostí – najdete v ní jak hudební festivaly, tak sportovní závod, historické průvody i jarmarky a vinobraní. Na své si přijdou opravdu všechny vaše smysly a skvělá zábava je na každé z nich stoprocentně zaručena!

Przedstawić

TOP 5 miejsc zimowych

Teploty na bodu mrazu, vločky poletující vzduchem, nebe napěchované šedými mraky… Jeden by řekl, že jediné, co se dá v zimě dělat, je sedět doma za pecí. Nebo u ústředního topení. Ale ve středních Čechách tomu tak není! I v měsících, kdy jde pára od pusy, pro vás máme hned několik cestovatelských tipů. Prozkoumejte místa, kde vám chlad ani trošku vadit nebude.

Przedstawić
Wytworzono 19.11.2019 17:48:35 | przeczytano 5444x | jaroslav.stefacek
 
Areal VrchběláFilm office - Středočeská filmová kancelář

 
load